| Bâldâbâc22 a întrebat:

Ba e normal sa-mi arat penisul pe wapp? Adica am bile dinalea pe ea care are nu stiu ce subtanta alba dar e ca un cos. Si o am si mare,,, sa nu se sperie sau nu stiu pentru ca ea a spus ca mi-o arata dupa ce eu arat eu. Ce sa fac... pls

3 răspunsuri:
| Kathrinex a răspuns:

Eu una nu pot să-mi dau seama dacă e normal. Dar s-ar putea ca poza ta să fie trimisă mai departe. Nu știu ce fete sunt acelea care trimit poze cu părți ale corpului intime. Dacă ești împreună cu ea și ai de gând să o faci ar trebui să fie față în față, și atunci ea alegea dacă continuă sau nu...

| InfoGirl a răspuns:

Cu totii facem asta, mai ales daca il ai mare

| Bâldâbâc22 explică:

Hai baaaa am nevoieeee