| mistret25 a întrebat:

Ba frate( sau soro' mai degrabă), am stat putin si m-am gandit.... Fetelor, vouă ce va place la băieți? ca până acum eu n-am idee.Adică toți băieții pe care ii cunosc, ba sunt genu' ăla de golani ce fumează, n-au nicio treabă cu scoala ba sunt genu' de băieți cuminți, la locul lor, caracterizați drept pampalai sau ce stiu eu. Noi avem multe defecte si habar n-am de ce sunteti interesante de noi.

7 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

,,Ba frate,,... expresie nefericita! ceea ce in mod sigur fetelor nu le place...

| mistret25 explică (pentru epurasu):

N-am ce face =) asa vorbesc eu...chiar daca nu-s golan asa m-am obisnuit.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi-au placut niciodata baietii rai, tupeisti, cocalari sau golani, cu tot cu jargonul lor de mahala.
Mi-au placut genul de baieti cuminti, inteligenti, scuturati, care vorbesc frumos si respectuos, care au ceva in cap si nu sunt analfabeti.

| Freya1 a răspuns:

Un baiat cerebral,matur,harnic, cu perspective de viitor, fidel, cu prieteni doar cat e nevoie, care sa nu consume alcool si care sa vrea ceva serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După fetele astea deștepte și sincere de pe aici, trebuia să fiu însurat și cu haremul după mine de acum mulți ani în urmă. Mă apucă râsul...

| RpxOnAir a răspuns:

Asta depinde de fiecare fata. Intr-adevar, in ziua de azi multora le plac baietii rai, insa probabil si ele sunt pitipoance si nu vor relatii serioase. Mie personal imi plac baietii cu gandirea lipede, cuminti in sensul sa nu fumeze, sa nu bea, dar sa fie barbati totusi