| 5SOS a întrebat:

Baaa! Deci care e treaba? Adica toate fetele de acum, sunt mereu ocupate sa se dezvirgineze, cu o banana, cu mopul, cu organul sexual al baiatului! Adica mi se pare o prostie! Gata, nu mai esti virgina si? ce ai obtinut premiul Nobell? Toate intrebariile de mai de acum sunt,, Cum pot sa ma dezvirginez?" sau,, M-am dezvirginat! Este bine?" Chiar o prostie! Voi ca parere aveti?

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Sincer,habar nu am.S-a pierdut farmecul primului act in sine,devine obsesie,nu am nici cea mai vaga idee ce-o fi in capul lor, si nu ma refer strict la fete.
Consider e important sa o faci atunci cand consideri ca e timpul, locul si persoana potrivita langa tine si sa o faci intr-un mod responsabil.Restul,e poveste.
Nu consider normal sa te crezi minunatia planetei doar pentru ca esti virgina, dar nici sa-ti bati joc de corpul tau facand-o care, cum si cu cine apuci.In fine, unii nu stiu ca mai exista si calea de mijloc.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Explică termenul Toate.
Ce te face să crezi că toatele sunt la fel?
Că toate fetele se rezumă la s*x şi la a se dezvirgina?
Ce ai citit tu în acest site sunt simple întrebări aleunor fete.
Dar tu de ce judeci în necunoştinţă de cauză?
Fetele care întreabă astfel de ucruri nu sunt informate pe deplin şi caută sfaturi.
Şi îmi displace faptul că generalizezi.
Dacă ai citit 3 mesaje asemenea unul celuilalt, asta nu înseamnă că toate felele deţin aceleaşi preocupări.
Ţie ţi-ar place să te judece şi pe tine cineva după aparenţe?
Logic, nu.Consideri cumva că eşti full de informaţii,privind din toate perspectivele?
Şi că nimeni nu se poate compara cu tine?
Fiecare om are dreptul la libera exprimare.
Acum este legal.
Şi dacă nu-ţi place ţie ceea ce vezi, de ce mai citeşti?
Consideri cumva că perfecţiunea se întruchipează total şi timpul se opreşte în loc pentru tine.
Nu-i mai marginaliza pe alţii, dacă nu vrei să ajungi aşa.
Pentru că nu eşti la fel ca toate celelalte persoane.

| IloveME a răspuns:

Prostutze c sa l faci! vor sa fie in rand cu lumea dar ele nu-si dau seama cat d proaste sunt.

| Ingerash a răspuns:

Da si mie mi se pare o prostie. fara suparare dar sa recunoastem ca din ce in ce mai multe feta sa prostesc si ajung niste panarame.imi pare rau pentru ele ca nu au minte si cred ca or sa regrete mai tarziu.

| SpecialGirl a răspuns:

Mdea...si mie mi se pare o prostie.Le este rusine ca sunt virgine.