| anoniiiiiimmm a întrebat:

Baeti... voi sunteti gelosi?
Va place cand suntem geloase? :-s thinking

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Eu personal nu si nu la ambele intrebari. Gelozia este un sentment destructiv, multe relatii s-au terminat intr-un mod urat din pricina geloziei.
Cred ca poti demonstra mai bine faptul ca iubesti pe cineva prin gesturi si altele decat prin gelozie.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am de ce sa fiu gelos daca ps3 nu ma inseala deloc doar facem orgie in 3 cand vine amicul meu acasa si ne jucam COD mod online.

| nimiiiiiic a răspuns:

@hokko happy...stiu ca nu va place cand sunteti "gelozati" laughing. Voua vi se pare foarte normal sa va uitati dupa una pe strada, dar noi cum crezi ca ne simtim? tongue

| HackMyWorld a răspuns:

Baietii, da sunt gelosihappy le place cand noi suntem geloase. pentru ca aratam ca, cu adevarat suntem interesate. dar nu exagerat de geloase pentru ca se simt prea stransihappy

| AdY a răspuns:

Cind esti gelos insemnca ca iti pasa de accea persoana

| Hokko a răspuns:

Suntem gelosi, dar nu ne place cind ne gelozati big grin

| Hokko a răspuns:

@nimiiiiiiic daca nu se uita unul atunci se uita altul. M-am convins de asta 1000% Asaca dragoste adevarata nu exista... Cu cit mai multa atentie ii acorzi prietenei cu atit se simte mai presus si deja se uita la altii, si invers.
Asaca mai bine gelozatine voi pe noi, caci pare a fi mai natural si frumos(gelozie in masura)...