| Kosta_Saby_1999 a întrebat:

Bai...am si eu o dilema, sunt impreuna cu o fata de 15 ani, eu am 18.
Treaba este ca ei, nu ii place romantismul, si nu stiu cum sa ii vorbesc, cum sa ma comport cu ea si ce sa fac sa o atrag mai mult, sa o fac fericita!
Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricarei fete ii place romantismul. Poate asta iti da ea de inteles si doreste sa vada cum reactionezi.
Nu te grabi. ia-o incet, nu o dispera si nici nu ii atrage atentia daca aceasta nu-ti raspunde pozitiv la complimente.
Incearca sa fii tu, nu te schimba pentru o persoana si daca ei ii va placea de tine asa, atunci o sa fie bine.
Mult succes.

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

O fata careia nu-i place romantismul? Dar ce-i place? golaneala de cartier? Atunci vin cu intrebarea: ce iti place tie la ea?

| Kosta_Saby_1999 explică (pentru wildthing):

E diferita de alta fete cu care am fost, si de fapt doar vrea sa pare ca nu ii place asa ceva, si de aceea nu stiu sa o abordez

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

Nu ii place romantismul? Cum isi permite? Eu zic sa-i dai drept pedeapsa sa citeasca din Mihai Eminescu pana ii cad ochii. Cum sa zica asa ceva!

| ElenaElena2002 a răspuns:

Incearca sa gasesti subiecte care sa ii placa, gen sa vorbesti de lucruri care ii plac, sport, jocuri, scoala. intelegi tu.