| TeoCata1804 a întrebat:

Bai fratilor intrebarea asta e un pic la misto.Deci am vazut undeva pe net, pe un site xxx, un actor care parca nu se mai oprea in ejaculare, zici ca era furtun de pompieri happy. Intrebarea este:Ce fac astia ca sa ejaculeze atatea cantitati industriale?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu fac nimic. Imaginea vazuta de tine a fost reluata la filmare de cate ori a vrut operatorul fimului vazut de tine.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acelasi scena repetata, e simplu

| corbulalbrosu a răspuns:

Vrei sa stii cum se poate intampla asa ceva? Extrem de simplu : printrun simplu trucaj. Deci absolut nimic special sau macar apropiat de realitate. laughing

| Andreeush a răspuns:

E editat clipul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-ai gandit ca poate filmul este alcatuit din secvente filmate in mai multe zile?