| anonim_4396 a întrebat:

Bai fratilor,o sa credeti ca sunt trasnit la cap dar dati-mi voie sa va explic ce mi s-a intimplat. In luna august, nanul meu care m-a botezat, a decedat.La inmormintare, am vazut-o pentru prima data pe nepoata sa.(prima data, deoarece locuia peste hotare insa acum s-a mutat aici). Chestia este ca arata fenomenal si te poate cuceri dintr-un singur zimbet. Nu-mi venea sa cred ca m-am indragostit de nepoata nanului meu insa acum deja trebuie sa recunosc asta. Ceea ce ma framinta:pot sa am o relatie cu nepoata nanului meu? sau este o legatura strinsa de rudenie si nu e posibil? Cum credeti? Ambii avem cate 18 ani si cred ca am fi un cuplu perfect. Am mai avut relatii si iubite, insa niciodata nu m-am indragostit cu adevarat.(le "iubeam" pentru ca "organismul" cerea,baietii vor intelege). Acum ca m-am indragostit pentru prima data,si anume de nepoata nanului meu, pot sa am o relatie cu ea? Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Nonzen a răspuns:

Salut Carrasco! big grin
Îți spun scurt și la obiect: NU SUNTEȚI NEAMURI DE SÂNGE, DECI PUTEȚI AVEA O RELAȚIE!
Toate cele bune! happy

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, pentru ca nu sunteti rude de sange.

| R0R0 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa imi raspunzi la niste intrebari.
1) Nasul tau mai are o alta lgatura cu tine in afara de faptul ca este nasul tau? (adica este fratele mamei tale sau al tatalui sau doar o persoana- prieten al familiei)
2) Ce fel de nepoata e ea? (fata copilului nasului sau ce)
Dupa asta iti pot zice daca aveti sau nu legaturi de sange.

| Wihox a răspuns (pentru R0R0):

Ce treaba are cu nasul lui? El are probleme cu nanul lui big grin

| R0R0 a răspuns (pentru Wihox):

Ups.
Am scris din greseala nas, in loc de nan. Mersi! big grin

| anonim_4396 explică (pentru R0R0):

1) Este si nasul de cununie a surorii mele.
2) Da.ea e fiica copilului sau.

| R0R0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca n-are treaba cu tine.
Sunt prea incurcate gradele de rudenie.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Da, poti fii cu ea!

Răspuns utilizator avertizat
| SofiaAbigail a răspuns:

Da.Perioada asta e cea mai frumoasa.Profita de ea.

| razor1997 a răspuns:

Cand doi oameni se iubesc nu exista nicio bariera care sa poate sa ii desparta, in afara figurilor de stil, nu e nici o bariera de rudenie, si cred ca ai strange legatura dintre cele 2 familii, iti urez succeswinking