| Ujghgg a întrebat:

Bai nene tot am auzit ca nu conteaza cat de mare o ai daca stii ce sa faci cu ea da nu tot asa f***? Adica cum daca o ai mai mica si jucausa e mai buna ca una marelaughing))

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unu cu carne de 20 lasa pe una cu dureri de uter multe se plang de marimi mari

| Violleta2022 a răspuns:

Mica si jucausa este buna, dar nu mai mica de 14-15 cm si musai groasa, ca sa poate atinge si stimula punctele erogene din vaginul femeii.
Fiindca un penis de 10 cm, chiar daca este jucaus, tot nu va putea ajunge niciodata sa ofere orgasm vagina unei femei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Citeste, baga de seama si ia aminte ceea ce spune aceasta fata :

în 29 Mai | Allexandra07 explică (pentru corbulalbrosu):
Cu un băiat (care avea penisul mai mic) era extraordinar mereu sexul. In schimb, ceilalti doi parteneri il aveau mai mare (in grosime). Nu știu cum sa fac sa ma adaptez la situația asta... Imi iubesc iubitul si nu pot sa imi aleg iubitul in funcție de grosimea penisul lui. Mi as dori sa ma adaptez la orice dimensiune.
https://www.tpu.ro/......eu-undeva/

| Celcestietot a răspuns:

Mergi pe incredere, ai auzit bine si probabil o sa iti confirme asta si cele care vor comenta.

| Sofer a răspuns:

Nu contează cât de mare e ci contează ce faci cu ea dar nici mica sub 15 cm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o pe alina daca ii place mică și jucăușă happy
Păi in general fetele nu o sa ți spună adevărul să nu fie judecate. Daca vrei să știi adevărul întreabă o cwrva/prostituata sau actrica de filme porno. Doar alea o să-ți spună dacă contează sau nu mărimea.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai vazusem eu interviuri tot asa din strainatate, dar cu fete random de pe strada si unele spuneau ca ideala ar fi peste 7 inci. Crezi ca au spus adevarul sau ca au mintit laughing?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu cred că minte vreuna. Intenționat.
Ce cred eu e că depinde de personalitatea/energia tipului care le abordează și le pune întrebări, probabil tipul ăla era părea "șmecher" in ochii lor și 7 inci era conform fanteziei care o aveau. își imaginau că trebuie să o aibe penisul peste medie din moment ce le place și caracterul lui. rolling on the floor

Nu știu dacă l-ai văzut pe Arman Abbassi, tipul e dubios rău(ori face mișto)mai că se urca pe tipe, iar majoritatea din videoclipurile lui "mint".

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

S-ar putea sa ai dreptate, cine stie ce este in capul femeilor laughing. Si multe dintre ele mint mai mult ca barbatii, sa nu le consideram zeite sau daca este femeie, ca este o fiinta inofensiva, ca riscam sa fim pacaliti zdruncinator.

L-am vazut pe acel youtuber, nici eu nu imi dau seama care este treaba cu el si sa fii asa direct cu romancele pe strada, mai ales sa le iei interviuri, nu au o reactie intocmai buna, asa se intampla in Romania, dar nu le condamn.

| 90210 a răspuns:

Iubitul meu o are de 12 si este perfecta pentru mine. N-am nevoie de mai mult pentru ca mi-ar provoca dureri de uter. Important e sa fie groasa. Atat.

| Whitesnake99 a răspuns:

E vrajeala, frate, conteaza normal... Daca esti sub 15 cm trebuie sa te straduiesti un pic mai tare iti dai seama decat unu cu 25. Tine si de stamina. E ca la fotbal. Daca unu intra doar 4 minute pe teren nu are timp sa demonstreze la fel de multe ca unu care joaca tot meciul, stii ce zic!

| Bernalaualtauprintzes a răspuns:

Baga dejtu fiule.
semnat geanny al tau printzes