| loveee04 a întrebat:

BAI vreau sa imi fac un id si cand scriu ce parola vreau sa imi pun nu merge imi da"Cannot include your name, ID, or the word "password" la orice parolastraight face. Ce are? De ce nu mergestraight face. FUNDITA promit:X.

[scuze pentru categoriebig grin]

Răspuns Câştigător
| KrUeLlA a răspuns:

Pentru ca tu iti faci un id sa zic de ex " loveee04" si la parola scrii tot loveee04 sau doar loveee
ma rog.si nu ai voie
trebuie sa iti alegi o parola care sa contina alt cuvant. deci prin traducere fraza ta ar suna cam asa : " nu poate sa includa numele id`ului, sau cuvantul "parola" '