| anonim_4396 a întrebat:

(Băiat) Când ți se scoală, cum faci să nu se vadă? Întreb serios

15 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu are rost sa raspund, pentru ca variantele mele nu tin; mereu le bufneste rasul, cand incerc sa ascund.

| Celcestietot a răspuns:

When you see it... laughing

Daca se vede, asta este, nu trebuie judecat. Vezi cum te imbraci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Ei na, îi totuși jenant laughing

| Bruno92 a răspuns:

La muheres le place deodată brusc le vezi cu ochii țintite la belenghen

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand o ai mare, cam greu sa nu o faci vizibila prin pantaloni. Când e mica însă, ești fericit.

| Sofer a răspuns:

Las-o man sa se vadă. Când treci pe lângă fete, le faci curioase cu dotarea ta.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ar trebui sa te intereseze de parerea altorawinking

| CodrutElian1990 a răspuns:

O prinzi cu mana prin buzunar. In rest... sa se vada, ca de aceea o avem.

| Violleta2022 a răspuns:

Fugi iute la toaleta si o pui sub apa rece, ca se face instantaneu mica-mica si dispare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Se vede că nu ești bărbat laughing Nu merge așa, ba din contră laughing

| Cksihja a răspuns:

Bagi mâna în pantaloni o întorci apoi o ridici în sus, știi sculată în direcția corpului tău nu exterior, tot așa se micșorează mai repede.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Si poate cauza și probleme cu timpul această „operațiune" laughing.

Uite, încearcă să nu porți pantaloni mulați, ai grija și la îmbrăcămintea torsului, buzunare există la pantaloni și altceva nu ai ce face. Dacă și la femei ieșea în relief, îți zic eu că nimeni nu mai avea nicio problemă, așa că, umblă mândruwinking, că doar nu reprezinți un pericol public când o vezi rolling on the floor!

| Curious2 a răspuns:

Nu mai purta pantaloni mulati sau pantaloni de training. Se observa in ei.
Daca porti blugi, caci in ei nu se observa penisul in erectie.

| Curious2 a răspuns (pentru Curious2):

Poarta blugi*

| MihaiV01 a răspuns:

Ba eu stiu o metoda pe mine chiar funcționează acum nu stiu de voi
Iei capul penisului si ii faci contact cu banda de sus a boxerilor stiti voi care chestia aia pe care apare un scris alb si nu va mai gândiți le ceva ce va provoacă erecție treceți peste faptul ca s-a sculat