| Lalylau a întrebat:

Baiatul de care imi place mie mi-a spus ca-i place de o fata cu ochi albastrii, parul blond, este frumoasa si ca eu o cunosc cel mai bine. Eu am inceput sa-l intreb mai multe dar nu vrea sa-mi spuna. A spus ca invata la aceeasi scoala la care invat eu si ca este in clasa a 6 a (eu sunt in clasa a 7). Faza este ca si eu am ochii albastrii, parul blond, si multi imi spun ca sunt frumoasa. Astazi iar am adus vorba despre asta si mi-a zis ca nu este adevarat. Eu sunt sigura ca eu sunt, dar nu stiu cum sa aflu daca este adevarat. Adica sa-mi spuna el ca ma place.
Cum sa aflu daca sunt eu fata de care este el indragostit. FUNDA si VOT.

Răspuns Câştigător
| TraficantaDeNutella a răspuns:

El incearca sa te deruteze, ca sa nu afli ca tu esti persoana de care este indragostit happy Afla care este cel mai bun prieten al lui si mituiestel, convingel cumva sa il intrebe de ce fata ii place happy Hope I help you happy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alma17 a răspuns:

Pai daca ti-a negat faptul ca ai fi tu ar trebui sa il crezi.

| SIsi321j a răspuns:

Spune ca nu mai vorbesti cu el daca nu iti zice cine ii fata laughing

| carynaaa a răspuns:

Pai parerea mea e sa faci tu primul pas spune-i ca iti place iar daca de fapt el se refera la tine totul este ok. sau poti pur si simplu sa il intrebi ce parere are despre tine big grin, sau il iei direct si il intrebi daca acea fata esti tu happy

| Memeeee a răspuns:

Du-te la toate clasele de a6a si uita-te la toate fetele laughing).

| Pinca_Paul_1991 a răspuns:

Vezi fa ca vrea sa te arda!