| Roxana_Casandra_1997 a întrebat:

Băieți ce preferați mai mult? Sânii sau fundul?

Răspuns Câştigător
| Black_Kalașnikov_2002 a răspuns:

Amandoua in parti egale

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prefer femeia pentru ca le are pe ambele.

| RAY a răspuns:

Faţa fetei, degeaba are fund sau sanii daca are o faţa urata, apoi da conteaza sanii pe locul doi

| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei "gospodarul" in momentul in care alege o "vitica" in targ nu o face doar in functie de cum arata aceasta, ci si la ce o va folosi. Bineinteles ca aspectul de ansamblu si "dotarile" pot influentata in mod decisiv alegerea dar este importanta si "potenta" respectivului. big grin

| mihai69 a răspuns:

Clitorisul.

| Dariusuu a răspuns:

Mintea. Aia îți excită și sufletul

| UnBroken2016 a răspuns:

Di tati.

| Dorotheea21 a răspuns:

Doar atatea pareri? Gata, astia sunt baietii? happy
Barbatii apreciaza picioarele femeilor, femeile se uita la mainile barbatilor.
Asa a fost intotdeauna. Mult mai tarziu au aparut variabilele cu sanii, apoi fundul si asa mai departe.
Oricum, cine se uita doar la fund sau la sani, numai barbat nu e, sau are o neclaritate acuta cu privire la frumusetea unei femei. Cele mai frumoase femei, cele care dau tonul in moda, exact fund si sani nu au. Au 2 m. big grin

| LostInPark a răspuns (pentru Dorotheea21):

Exact, inaltimea conteaza.
Degeaba ai lux in casa daca nu-i o fata inalta sa-ti risipeasca temerile arahnofobice.
Cu timpul, dupa ce imbatranim intr-o relatie, s-ar putea sa suie fursecurile pe raftul de sus.Si batran, si in baston, pe scaun sa le dai jos straight face eh, mai bine singur sau una cu tate mari.

| AlexDFY a răspuns:

Fundul, pentru ca pe el il ****

| UzOm a răspuns:

Gura.

| Roxana_Casandra_1997 explică (pentru UzOm):

Gura au toate laughing)

| UzOm a răspuns (pentru Roxana_Casandra_1997):

Da, unele o au spurcată (vorbesc mult și prost), iar altele o au normală (vorbesc cât trebuie).

| annonim677 a răspuns:

Urechile si nasul, mor cand le vad is pus sub masa cele mai excitante

| Black_Kalașnikov_2002 a răspuns:

Mersi de funda :3 pup

| Jununea a răspuns:

Peștera de Moloz
Marele Lac Titicaca
La Beciul Domnesc
La Fabrica de Ciocolata.
Toate aceste lucruri le apreciez.