| Lămâia a întrebat:

Băieți,v-ar deranja dacă o fată pe care o cunoașteți foarte bine v-ar săruta din senin?

Răspuns Câştigător
| Aneurysm a răspuns:

Mi se pare o reacţie normală să dorească ea să se sărute. Şi ce dacă vine din senin? Totul depinde de CÂT de bine mă cunosc eu cu ea.

13 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

FaiIl merita fundita

| mFlorian a răspuns:

Daca imi este prietena buna m-ar deranja cam mult avand in vedere ca ar trebui sa ma cunoasca si sa stie ca daca mi-ar placea de ea m-as da eu la ea nu invers. Daca este o simpla fata cu care nu am tangente chiar nu as avea nimic impotriva si i-as raspunde.

| dragos9234 a răspuns:

Depinde cum arata.

| FailL a răspuns:

Daca e urata, da, si foarte. Adica ce vrea sa spuna? Ca am fata de toate uratele? Si de toate tipele care nu-si gasesc un iubit? Hell no!

Daca-i vreo bunoaca, da cu fite din alea "te sarut sa te kk pe tine de fericire ca ai sarutat si tu o data in viata o femeie misto", o ia mama dracu de tot.

Daca ma saruta o tipa draguta, de care-mi si place oarecum, nu m-ar deranja, ba din contra.

Răspuns utilizator avertizat
| TheUnForgiveN a răspuns (pentru FailL):

Mi-ai furat..cuvintele din gura.

| raluk27 a răspuns (pentru FailL):

Dom'le, dar cate pretentii. Si sarutul cum sa fie? Cu buline sau cacaniu in dungi?

| FailL a răspuns (pentru raluk27):

Domne, cacaniu in dungi era o culoare acum enspe mii de ani. Mai ai multe glume d'astea octogenare la tine?

Dar tie ti-ar placea sa te sarute toti uratii, bubosii sau mai stiu eu cum? Sau sa vina vreun smecher d'asta natural, sa te ia cu "hey pisy, stiu ca ma vrei, hai sa-ti fac onoarea sa te sarut"?

Nu cred, asa da-ti o palma, si gandeste inainte sa aberezi pe aici.

| raluk27 a răspuns (pentru FailL):

Si cum de stii cum erau culorile (apropo, cacaniu in dungi nu e culoare) acum enspe mii de ani, tataie?
Sunt curioasa daca tu esti vreun Brad Pitt, ca sa faci atatea pretentii. Sa zici merci ca o tipa si-a facut curaj sa te sarute.
Si sa-i spui lui Mutu ca ramai indiferent daca te saruta vreo "bunoaca" sau o refuzi.
Cat despre mine, stai linistit, ca nu sunt atat de superficiala incat sa vad numai aspectul. Am cunoscut tipi uratei, dar care sarutau extraordinar de bine si compensau dezavantajul fizic prin atitudine. Si invers. bunaciuni masculine si baloase.

| FailL a răspuns (pentru raluk27):

1. Esti taranca rau >.>, si frustrata. Banuiesc ca fizicul nu prea te ajuta de ai sarit asa de cur in sus cand ai vazut ca sunt tipi si cu pretentii, si nu ne multumim tu toate strambele.
2. Am pretentii pentru ca am de ce. Nu zic merci cand o toapa se crede vreo bunoaca, si-si permite sa ma ia pe mine de atarnache.
3. Stau linistit in ce te priveste pe tine, m-am prins ca esti mai de la tara si stai cu toti balosii, care compenseaza prin faptul ca saruta bine.
Bravo, te-ai umplut de flori la gura singura -_-'.

| raluk27 a răspuns (pentru FailL):

1.Esti prost, dar nu ca prost. Efectiv iti curge scuipat din gura de prost ce esti. Sa inteleg ca adevarul doare. Nu vad ce are taranca si frustrate cu ceea ce ti-am spus. Banuiesti prost, chiar foarte prost. N-am absolut nici macar o problema cu fizicul. Am sarit de cur ca sunt tipi (printre care si tu), porcosi, mitocani si needucati, vai de steaua lor, care scuturati bine sunt zero barat, dar cu pretentii. Uita-te in oglinda, prezinta-ne vreo diploma de la Sorbona si atunci comenteaza. A, era sa uit: esti unul dintre acei prosti, din categoria "nu am argumente, jignesc", nu? Saracul de tine.
2. Arata-ne o poza, si nu te mai lauda singur. Lasa-i pe altii sa aprecieze cat esti de grozav. Nu esti decat un cocalar arogant cu aere de macho. Vorba aia, prostul daca nu e si fudul.
3. Inteleg ca suferi o lovitura puternica in orgoliu si pun pariu ca n-ai mai vazut femei de nu stiu cate luni si compensezi asta prin mofturi. Esti ca vulpea care nu ajunge la struguri. Bineinteles ca n-ai sa recunsosti niciodata ca orice fata te-ar saruta, te "uzi" tot in chiloti.
Hai, dispari cu fitele tale de 2 lei, ca nu impresionezi pe nimeni.
PS: astept urmatoarea lista de jigniri si vulgaritati, ca doar de asta sunt in stare cei ca tine.

| FailL a răspuns (pentru raluk27):

Id4games@rocketmail.com

Da-mi add, sa-ti arat ca nu ma pis pe fufele ca tine degeaba.

| Albertooo a răspuns:

Chiar mi-ar place f mult! Ar trebui sa incerci si vei obtine o relatie frumoasa:* Funda?