| RAY a întrebat:

Baieti ati abordat vreodata fete urate doar pentru o aventura desi nu va atragea fizic? fetele urate se lasa abordate sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as vrea o noapte de sex, crezi ca as alege una urata? M/as duce dupa una cat mai frumoasa. Vreau sa mi se scoale ca sunt atras de ea, nu sa doarma si daca bag un pumn de viagra in mine.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Macar ai avea o noapte de neuitat raule au si ele suflet

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sa stii ca ar fi de neuitat. Sa nu ti se scoale la cat de urata e, chiar daca e goala.

15 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Absolut.
adica cum se lasa abordate sau nu?
tu te lasi abordat in functie de cat de frumos te vezi sau cum?

| RAY explică (pentru DeathIncarnate):

Adica au multe fite, sunt mai sociabile sau nu? da ma las abordat, de exemplu intr-o seara ma abordat una cu sevicile ei si tarifele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O alta intrebare inteligenta!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Zimi de ce e o intrebare prosteasca?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu esti in masura sa etichetezi tu o persoana ca fiind urata. Frumusetea este subiectiva, ce ii place cuiva, ii displace atcuiva.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Fi serioasa da-mi o persoana tie frumoasa si mie sa imi fie urata, astea sunt basme, asta e frumos? https://i.ytimg.com/vi/2giD2eha25M/hqdefault.jpg
de ce exista persoane populare daca frumusetea e subiectiva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eu una sunt foarte easy going. Mi se pare o tampenie sa etichetezi oamenii, gras, slab, urat, frumos... In fine.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Zimi ala e frumos? nu vorbesc de etichete si vorbesc de faptul ca nu exista frumuseste subiectiva, adica dorian popa e urat pentru vreo fata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Idolul meu! Fericit?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Fata nu e vorba de asta dar nu mai minti ca frumusetea e subiectiva, oriunde s-a dus asta fetele il plac, l-am vazut ca a plecat in Grecia multe fete pe el, nu trebuie sa imi faci pe plac si sa fi sincera

| XTheAlex a răspuns (pentru RAY):

Pei nu vezi ce fac steroizii din om.

| RAY explică (pentru XTheAlex):

Sunt multe mituri si acolo man, in fapt nu aia fac muschi si doar ca cu aia poti face mai mult culturism

| XTheAlex a răspuns:

Până la urmă nici una nu poate fi urâtă. Daca nu i placi tu fizicul nu înseamnă că e urâtă..Va exista o persoana ce o să o placa așa cum e.La fel cum ne gândim să ne placă și pe noi.