| Bunddy a întrebat:

Băieți, ați putea refuza o fată care vă abordează pe stradă? De ce?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu aș refuza niciodată o fata care mă abordează pe strada

| RAY a răspuns:

Ar fii vrăjeală, decât dacă ești frumos sau bogat sau popular poate ar fi ceva serios, fetele nu fac asemenea cereri ele aleg dintre sutele de cereri pe unul de care sunt atrase

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca-i extrem de important motivul abordarii!

Ca una-i sa fi oprit pe strada de o fata/femeie si intrebat cat este ceasul sau unde este statia de autobuz, catre o anumita directie si alta este sa fii oprit pe strada de o parasuta (prostituata/curva) in timpul in care isi agata clientela.

| Hammurabi a răspuns:

Da, logic că aș refuza o necunoscută.
Probabil ar accepta unul disperat care nu are alte variante.
Dar altfel? De ce te-ai risca?

| CdeMetal a răspuns:

Da as putea eu refuz mereu mai ales cand sunt intr o relatie refuz si complimentele

| Fantaspirit a răspuns:

Am refuzat și nici măcar nu le-am băgat în seama și nu aveam anxietate,eram arogant nu îmi plac oamenii primitivi care se baga aiurea in seama,chiar se baga lumea în seamă cu mine aiurea sa le spun unde sa ajungă să îi îndrum, mai ales țigani, mi se pare penibil nu știu de ce se baga atâția oameni cu mine in seama parca mi scârbă. Multe se bagau cu mine in seama și erau foarte frumoase dar nici nu le-am băgat în seamă, de când am anxietate severa nu mai mă bagă fetele in seama laughing aroganta mi-a pecetluit viața sunt un om foarte sincer, și nu îmi place să mint îmi recunosc "defectele"

| Kiwi2023 a răspuns:

Depinde cum arata laughing