| alina_7878 a întrebat:

Baieti cand vedeti o fata pentru prima data ce va atrage la ea(daca va atrage- dar sa spunem ca da)? (ex : ochi, fund, par)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe mine nu ma atrage nimic la ele le vad ca persoane normale care au 2 picioare 2 maini si un cap.

| cornel a răspuns:

Mie imi plac mult ochii la o fata

| skilllet a răspuns:

Pai la o fata eu cel putin ma uit sa aiba cam de toate, adica FSF (fata, sani, fund)...hee hee
Dar in special ma uit la fata. daca arata ok, cel mai probabil are si un fund pe masura.hee hee

| savin a răspuns:

La prima infatisare trebuie sa aiba de toate dar dupa nu mai conteaza daca va potriviti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatele (asta daca are) si ma uit atent sa nu aiba penis