| anonim_4396 a întrebat:

Baieti care ati incercat vaginuri, ca vad ca sunt multe, ati simtit ceva mai deosebit?

27 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu faceti spam aiurea, eu am pus o intrebare atat, cei care au folosit sa imi spuna cum e

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbești de parcă ar fi telefoane laughing
Fara supărare men, dar suni că o feminita care zice că nu e diferență între bărbați, că toți sunt la fel.
După vin tipele de pe aici și încep să se i-a de tine.
Binenteles că simți ceva diferit, doar sunt oameni, până la urmă vaginul tot gaura e indiferent cum ai dă-o ce face sa fie deosebit e persoana in cauza, că doar suntem oameni.
La fel îl folosești, ca pe un telefon, poți să suni și de pe un Nokia cu lanterna numai că fiecare are diferite chestii care se aplica conform cerințelor tale, chestia e numai să găsești tipa potrivită, ori telefonul potrivit. laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refer la asa ceva https://www.4love.ro/......agine.html sper ca nu incalc regulamentul TPU

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Și eu mă gândeam să-mi iau așa ceva.
Numai că îmi e rușine să știe lumea că ascund așa ceva sub perna, daca n-ai nici o problema dă-i bătaie. Dar e cam tristut din punctul meu de vedere.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa fim realisti nu avem sanse la fete, il ascunzi undeva si faci tu de 2, 3 ori pe saptamana sa nu devii dependent

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Tu glumesti?
Păi nu avem cum sa nu fim dependenți(oricum eu sunt depresiv ăla m-ar duce și mai tare). Atât timp cât ne lu-am un vagin arficial, nu crezi? Suntem realiști, după cum vad eu lucrurile singurul motiv pentru care nu s-ar uita o tipa la noi e că, avem vagin arficial.
Saracele fete, nu au de ce sa ne mai vrea pentru că suntem ocupati sa dam la cauciuc.
Adică pe bune acum, nici o tipa normala la capanana n-ar vrea unu așa, ar fugi cat ar vedea cu ochii. Și nu e vorba de asta. E vorba că tu crezi că nici o tipa nu te vrea, nu că nu te-ar vrea nici una, tu ai fost respins de atâtea ori probabil de acum crezi că nici o tipa nu te vrea, chiar daca te vrea una, realitatea ta e alta. Nu corespunde cu a ei.

| Andrei200202 a răspuns (pentru RAY):

De ce nu aveți șanse la fete?

| alexalx1234 a răspuns (pentru Andrei200202):

Pentru ca fetele au niste pretentii uriase, sunt fitoase si mint mereu.

| DoarBogdan a răspuns (pentru alexalx1234):

E hai... pai cu atitudinea asta cum ai vrea sa intalnesti o fata altfel? Considera ca nu sunt asa si sigur o sa se schimbe situatiawinking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

1,nu am incredere in femei
2, vad eu ca nu prea am sanse
3, nu faceti spam aiurea, eu am pus o intrebare atat, cei care au folosit sa imi spuna cum e

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Motane nu fa spam

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Mult spam aiurea, in fine, tu cum te masturbezi?

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Partea mai amuzantă e că ei cred că nu e de vina atitudinea și modul de gândire ci banii sau modul cum arată laughing

| Andrei200202 a răspuns (pentru alexalx1234):

Si ce va opreste in a va face treaba cu ele, va prefaceti ca nu vedeti, desi exagerati ca vorbiti de ele fetele, nu de unele fete.
Mai bine asa decat sa fu*eti o jucărie.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici tu nu ai iubita

| RAY a răspuns (pentru Andrei200202):

Dar tu ai iubita?

| RAY a răspuns (pentru Andrei200202):

Omule aapectul fizic este esential

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Păi da, dar n-am iubita din cauza atitudinii nu din cauză că nu aș arata bine sau că nu sunt bogat.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Povesti mann.

| Andrei200202 a răspuns (pentru RAY):

Da, am. Am 18 ani si ea are 20 aproape și pentru o fata de 20 de ani ai spune ca prefera banii, că la vârsta aia ar vrea un bărbat sa o întrețină. Nu in toate cazurile e asa. Înainte de aspectul fizic conteaza caracterul. Degeaba ești tu frumos că dacă esti misogin și nu stii sa respecți o femeie nu ai nicio șansă. Sau ai doar dacă ai bani, dar asa ai sa dai de femei fără caracter, și deodată ce iti dispar banii o sa ti dispara si femeile.
De unde ai ajuns la impresia asta? Ai intalnit fete de genul până te-au făcut sa crezi asta, sau doar ai văzut genul asta pe internet, care promovează chestia asta.
Daca le ai văzut pe internet, să stii ca nu reflectă realitate, pe internet se afiseaza făcând asta fetele care caută atentie, nu cele care sunt normale, si au alte preocupări. Deci, ce vezi pe internet despre fete nu reflectă realitatea.

| Andrei200202 a răspuns (pentru RAY):

Nu vreau sa crezi ca te atac pentru ce gândesti sau pur si simplu iti dau hate, poate am niște răspunsuri care sunt puțin "acidulate" dar nu port răutate.

| Andrei200202 a răspuns (pentru Andrei200202):

Sau dacă ai intalnit in realitate fete de genul nu e o scuză, fiecare fată e diferită și are valori proprii. Nu ai avut norocul să găsești una, sau nu ai fost la locul potrivit.
Depinde si cu ce atitudine abordezi fetele, ce fel de a te cunoaste cu ele ai.
Ar trebui să consulți un psiholog, de preferat femeie ca sa îți schimbi percepția, sau sa ti o schimbi singur dar e mult mai bine când ai pe cineva cu care sa vorbesti, din partea sexului lor mai ales.

| anonim_4396 explică (pentru Andrei200202):

N-ai nici o șansă să-i deschizi la minte, ești a mi-a persoana care încearcă asta.

| Andrei200202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Totul a plecat de la ceva, astept sa spuna de unde si apoi discutam.

| anonim_4396 explică (pentru Andrei200202):

Https://youtu.be/qDVZ9Z6BhyY

| RAY a răspuns (pentru Andrei200202):

Povesti, o fata are nevoie de protectie nu de un bebelus

| Andrei200202 a răspuns (pentru RAY):

Protectie impotriva? Celor care încearcă să le abordeze cu tehnici expirate?