| anonim_4396 a întrebat:

BAIETI, ce apreciati cel mai mult la o fata?

Răspuns Câştigător
| DanyelRugby a răspuns:

Eu sincer, apreciez la fata caracterul ei daca vorbeste frumos daca e dulce! Si pe al doilea loc vine corpul ca nu poti fi cu o fata daca arata urat de tot!

11 răspunsuri:
| BoBBy a răspuns:

Rares stiu ca minti laughing

eu: feminitatea tongue

| victoR1k_1606 a răspuns:

Originalitatea, Mentalitatea( sa nu fie o tampita cu care nu am ce vorbi), felul ei de a fi si aspectul fizic.

| Rares20funde a răspuns:

Prostii incep cu aspectul fizicbig grin Mie imi place inteligenta si comportamentul. Apoi aspectul fizic.

| danBM a răspuns:

Sufletul.laughing

| Andreea_1745 a răspuns:

Toti baietii se uita numai la sani si fund, nu gandesc in perspectiva, adica, mai intai sa ai cu cine vorbi, si sa fie cat de cat inteligenta, apoi corpul...si e suparator faptul ca sunt cam multi obsedati sexual care nu stiu decat sa se uite si sa faca...Trist,pacat ca fetele sunt sentimenale si iubesc cu devarat pe cineva care nu merita deseori.

| bb_3126 a răspuns:

Oricat de crud ar fi adevarul daryana1994 are perfecta dreptateeehee hee)

| Yuji a răspuns:

Pãmântul de sub unghii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fundul, sanii, si sa aiba o pasarica frumoasa, sa aiba o fata faina cu ochi misto sa fie inalta si cu forme (exclus grasancele) si sa aiba si ceva bani (pentru ca asa se ingrijesc mai mult si isi permit haine parfumurii, mai cool, nimanui nu ii plac taracutele. nici macar taranilor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ToT adica la inceput daca are bun`simt dupa sufletul apoi ma uit la corp si alea alea...

| DaRuSha a răspuns:

Toti baietii sunt de-0 mama... fetele ii iubesc da ei iubesc sa stea deasupra...

| DaRuSha a răspuns:

Ms mult dar uneori acesta este adevarul