| ᎠᎬᏪᎥᎦᎯ a întrebat:

Baieti, ce ati face daca ati afla ca iubitul partenerei voastre o inseala?

Răspuns Câştigător
| IvonneBk a răspuns:

Auauau

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunteti un trio?
Daca ea are iubit, tu cum poti tu sa-i fii partnera?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Poate cea care pune intrebarea este o fata. Daca e asa, eu i-as spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitul partenerei tale... de afaceri?
Parteneră de tenis de câmp?
Parteneră la dansuri populare?

| ShamelessQboy a răspuns:

Nu e asa clar formulată întrebarea, ce ai vrut sa spui mai exact? După cum ai formulat suna deja ă trio, sex in grup, swing, si deja cuvantul înșeală nu isi mai are locul in astfel de relatie.
Tre rog sa fii mai specifică.

| VICTORTPURO a răspuns:

Nu stiu exact la ce te referi, insa odata ce intr-un cuplu merge inselaciune, este timpul de pus capat relatii, desigur asa procedeaza oamenii care gandesc rational si care niciodata nu vor fi alaturi de cineva care ii duce de nas in relatie, cam asta este idea de baza.