| AdinaCrissa a întrebat:

Baieti, ce cadou v-ar place sa >primiti?:
>Funda:love struck

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Doua maine calde care sa ma cuprinda si sa ma tina, sa simt ca nu mi-ar mai da drumul niciodata.Cadourile materiale sunt fragile si foarte impersonale.Prefer un cadou sincer decat un cadou doar ca sa fie dat si atat.

Dar tu?

5 răspunsuri:
| koshmarul a răspuns:

Sincer? o noapte de dragoste, cel putin daca pritena mea imi dacadoul asta pe 2 ianuare cred ca o sa fie cel mai cadou care l-am primit e ziua mea.

| Crissuuu a răspuns:

Cu toate ca sunt fata...parerea mea e ca, de craciun sau eu stiu nu conteaza aniversarea.ar trebui sa ii faci ceva manual care sa ii aminteasca pe tot parcursul relatiei de voithinking
ar fi asa dragut...nu stiu ce exemplu sa iti dau...ar trebui sa fii cat mai originala.si nu te va prea costa.
stai cu el de aniversarea lui si arata-i cat de mult il iubestilove struck
ai grija sa nu-l sufoci sau enervezi ca face crizeoh go on
te puup. si ai grija de tine:*

| Houselaurie a răspuns:

Daca e din partea prietenei as prefera sa stau cat mai mult langa ea. si sa facem stii tu ce.

| AndreyTheKiller a răspuns:

O funda de la tine:X...glumeam,eu ma gandeam la o bratara de argint! Nu costa mult! mi-a luat iubita mea unabig grin, sh i-am luat unui coleg cu 40 de leibig grin, sau ma mai gandeam la un ceas cevathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ex mie nu mi-ar place un cadou material /mi-ar placea ca fata pe care o iubesc sa fie alaturi de mine si sa simt ca tine la mine.