| Daria a întrebat:

Baieti, ce fel de fete va plac? Referiti-va aici (si) la aspectul fizic, cu detalii.Multumesc.kiss

Răspuns Câştigător
| anonimul a răspuns:

Corp frumos,inteligenta,diferita in sensul bun, sa iasa in evidenta, sa fie amuzanta si sa fie cat de cat desteapta

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Aspect fizic? Inalte, fundul rotund, bombat, putin cracanate, si cu putina paranteza. Pieptul tare si nu prea mare. Fara par pe piept, sau pe picioare. Pa!

| AnGeL a răspuns:

Un baiat trebuie sa te placa asa cum esti, buna sau rea, frumoasa sau urata, desteapta sau nu prea (te va place si cu defecte)

| Daria explică:

Am zis cu delatii.laughingAdica sa descrieti culoare ochilor, a parului, etc.laughing
Sunt pretentioasa devil

| Radu18 a răspuns:

Imi plac fetele frumoase care sunt de gasca si care arata bine la corpwinking

| Tofeni a răspuns:

Pai mie imi plac fetela care nu sunt slabe si nici grase sa aiba acolo un(fund un sand mai marehee hee ) sa fie frumusica la fata si sa nu fie nici prea proasta si nici prea desteapta ca apoi ii vin idei laughing)

| TraficantDeVise10 a răspuns:

Imi plac fetele inalte, frumoase [satene] cu parul drept.Sa aiba corp, nu grasa.Sa aiba un comportament acceptabil sa nu-mi fie rusine sa ies cu ea in public si sa invete cat de cat [nu 10 pe linie, ca e tocilaralaughing]

| MuttleY a răspuns:

Bruneta, ochii albastrii, corp sexy(sa ma atraga din prima clipa cand o vad), sa o duca mintea( si nu ma refer sa imi demonstreze teoria relativitatii, ci la faptul ca daca o las singura intr-o camera, sa nu se rataceasca).