| divinuu a întrebat:

Baieti, ce parere aveti de silicoane?

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O tampenie. Fetele isi risca aiurea sanatatea. Prefer o fata cu sanii naturali. Si eu prefer mai degraba sani mai micuti decat foarte mari. Fetele se tem prea mult. Ele nu inteleg ca sanii mici chiar nu sunt o problema asa mare. Daca gasesc un baiat care le plac nu o vor face pentru doua silicoane. Ar trebui sa se bucure. Mie mi se par mai frumosi sanii mai micuti.

| User a răspuns:

Uauauauaaauuuuudrooling!

| georgegs a răspuns:

O.mare.tampenie

| mihaela_7412 a răspuns:

Nu prea buna adica eu am si chiar daca nu as avea nu mias pune nu am plang mai bine cum ne-a dat doamne doamne

| Spufff :x a răspuns:

Mie nu`mi mai trebuie silicoane laughing I don't want to see

| Puffulets ♥ a răspuns:

Lighto a răspuns:
Fetele arata mai sexy cu silicoane deci am o parere buna despre ele! e mai excitanta acea persoana si o placere sa faci sex cu ea

raised eyebrows Aulaeuuuu frate cu ce e mai excitanta?laughing Ca, cand o prinzi de sani sunt tari ca frastu`?rolling on the floor Laso balta :* Naturalii is baza, nu plasticu`laughing

| Angel977 a răspuns:

Mie mi se par niste chiestii inutile.

| drumurile a răspuns:

Super si eu daca as avea posibilitate mi-as pune, desi nu ii am f mici tot mi-as pune

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Costă mult, aduc multe avantaje, însă vin și cu ceva riscuri, așa că m-am gîndit să nu-mi mai pun.

| Lighto a răspuns:

Fetele arata mai sexy cu silicoane deci am o parere buna despre ele! e mai excitanta acea persoana si o placere sa faci sex cu ea tongue

| BisUltras a răspuns:

O parere nu prea buna ce vrei sa iti pui?

| galcionak a răspuns:

Unn lucru in pluss

| naruto_3074 a răspuns:

E mai bine naturala sa fi

| naruto_3074 a răspuns:

Fi naturala

| andruha a răspuns:

Sexy

| andruha a răspuns:

Sexy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile isi pun silicoane deoarece vor sa arate mai sexy (vor sa aiba sanii mai mari) deci cred ca e o idee buna :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam nimic impotriva sa le foloseasca cine vrea