| GrungyCacti a întrebat:

Baieti, cum ar trebui sa fie o fata ca sa va incurajeze sa va apropiati de ea? Sunt constienta ca trebuie sa ma schimb si nu prea stiu cum. Nu stiu cum sa dau de inteles ca sunt interesata de cineva. Niste sugestii va rog? happy

25 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In primul rand sa ne atraga fizic,ca daca nu prezinta interes fizic nu avem interes sa o cunoastem,sa nu fie sacaitoare,disperata, sa fie sincera, serioasa, sa stie de gluma, sa nu fie tarfa

| GrungyCacti explică (pentru RAY):

Eu zic ca ma incadrez, dar totusi e ceva care ma tine inapoi. Imagineaza-ti ca nimeni nici nu vrea sa ma cunoasca, nu are de unde sa stiu ca sunt cum sunt. Cred ca la fel cum sunt good guys asa sunt si good girls si nu sunt luata in serios. laughing

| RAY a răspuns (pentru GrungyCacti):

Nu cred asta, si eu as vrea sa te cunosc, nu cred ca nu primesti mesaje de la baieti pe TPU sau pe Facebook, sunt multi baieti singuri

| mentholinks a răspuns:

Sa-i zambesti cat mai mult. Mie tot timpul cand imi zambea vreo fata aveam impresia ca-i place de mine, totusi eu fiind mai tont tot nu iesea nicio combinatie.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

De ce ai vrea sa te schimbi doar pentru o persoană? E mai bine să aștepti si acea persoana care o sa te placa asa cum esti o sa apară. Asa te schimbi doar de dragul unui băiat?

| GrungyCacti explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Simt ca in felul cum sunt acum nu o sa ma vrea nimeni in veci. :/
Asa gabdeam inainte ca nu merita sa te schimbi dar incep sa ma panichez cand tot singura ma vad.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru GrungyCacti):

Păi si ce vezi asa rău la tine, de tot spui ca nu te va vrea nimeni? Nu știu, dacă vrei sa vorbești despre asta iti dau nr meu de tel sa vb pe whatsapp daca simti nevoia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai zici si lucruri adevarate, cum a fost si aici, eu recunosc adevarul. laughing Dar sanatoasa la cap, 100% nu esti.

| GrungyCacti explică (pentru anonim_4396):

Ai terminat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GrungyCacti):

laughing))) vai...mai ai si arogante.

Răspuns utilizator avertizat
| GrungyCacti explică:

Nu ma cunosti. Am pus decat o intrebare. Unde am scris eu in intrebare ca vreau sa fortez te cineva sa ma iubeasca. Normal ca vreau sa vina de la sine. Vreau sa ma fac placuta. Si faptul ca imi place anime e ca si cum ai zice tu ca iti place berea. Irelevant.
Eu in mare parte sunt multumita de mine. Sunt desteapta, nu arat deloc rau la corp, dar nu am deloc experiente cu baieti si nu stiu cum sa ma comport cu ei, sa le dau de inteles ca imi plac.
Eu VREAU sa ma schimb.
Si nu sunt feminista.
Tu sigur esti berbec. laughing
Spune-mi macar, politicos, de ce e rau sa vrei o relatie serioasa? Ca e la moda sa fii curva?
Si te-ai logat numai sa te iei de mine? laughing

| FaraNume1245 a răspuns (pentru GrungyCacti):

"Nu ma cunosti. Am pus decat o intrebare." - astea sunt argumentele oligofrene de care vorbea userul de mai sus. Plus ca ai greseli gramaticale.
"Unde am scris eu in intrebare ca vreau sa fortez te cineva sa ma iubeasca. Normal ca vreau sa vina de la sine. Vreau sa ma fac placuta." - te-ai contrazis singura.
"Si faptul ca imi place anime e ca si cum ai zice tu ca iti place berea." - nu e. Majoritatea barbatilor beau bere, de la depresivi la hiperactivi. Majoritatea fanilor anime sunt depresivi.
"Sunt desteapta, nu arat deloc rau la corp" - astea le-ai auzit tot de la aia care iti spun ce vrei sa auzi? Daca ai tras singura concluziile, e si mai grav.
"Spune-mi macar, politicos, de ce e rau sa vrei o relatie serioasa?" - nu e nimic gresit in a vrea o relatie serioasa, greseala e in a vrea o relatie serioasa cu toata lumea.
In rest, ai primit un raspuns mai sus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GrungyCacti):

Nu putea sa-ti raspunda cineva mai bine, cat de redusa e tipa asta, ti-a zis pe fata, daca tu n-ai inteles, inseamna ca ai mari lacune in gandire, cum a si spus.

Răspuns utilizator avertizat
| GrungyCacti explică (pentru anonim_4396):

Eu am pus o intrebare si ala a raspuns total pe langa. S-a uitat la o intrebare veche de a mea. Poate acum nu imi mai place anime poate m-am schimbat mai mult sau mai putin. In loc sa imi dea un sfat nenorocit ma tot ameninta si ma face in toate felurile ca un jeg ce e. Daca nu ai observat scriu mai bine ca majoritatea analfabetilor de pe siteul asta care intreaba numai magarii. Proasta nu sunt, dar nu imi dau seama cum sa ma comport cu un baiat. Nu am mai avut un amic din cls a 5-a. Abia acum la facultate am inceput iar sa vorbesc cat de cat si am inhibitii. Ce dracu sariti toti ca arsi?
Ce dracu crede, ca raspunsul care mi l-a dat o sa ma scoata din depresie? Mai rau faceti asa ca luati inrebarea asta si bagativ-o undeva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru meinteil):

Nu pe ea am facut-o redusa, ma refeream la cockista asta.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru GrungyCacti):

Pai, surioara mea, daca chiar tu spui ca ''stima mea de la sine e la pamant'', cum te astepti sa gasesti pe cineva?