| DeeaCarmen a întrebat:

Baieti, cum sunt polutiile nocturne la voi?
Cat de des au loc?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce curioasă mai esti, fată!

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar esti interesata de ejacularile baietilor?
Ai epuizat deja secretele scurgerilor vaginale, ale menstruatiei, perioadei fertile, ovulatiei si ai ajuns la problemele intime ale baietilor?

| LikeARollingStone a răspuns (pentru Violleta2022):

Care e problema ta? Nu stii varsta ei, e normal sa aiba curiozitati. Lasa baietii sa raspunda si nu mai judeca tu.

| LPCTSTR a răspuns (pentru LikeARollingStone):

Annanas-tasia asta stie doar sa planga dupa atentie, las-o-npace.

| Liviu a răspuns (pentru Violleta2022):

Sindromu PMS mode ON! laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Liviu):

Iar ai dat cu baltul in balta! laughing
Ti-am spus, lasa problemele adultilor, in seama celor cu experimenta!

Mergi te rog, la sectiunea de "games" si ajuta acolo, cu siguranta te vei face mai util.

| mihai69 a răspuns:

De la o vreme au dispărut. Dar mai demult erau chiar ceva plăcut.winking

| LPCTSTR a răspuns:

La mine sunt extrem de rare, se-ntampla cand visez mai erotic, lucru care se intampla foarte rar.
Las-o-npace pe ananas-tasia, ea stie doar sa se planga si sa ceara atentie.

| JicaContra a răspuns:

Atat timp cat dormi, nu ai cum sa iti dai seama
insa in orice caz, e traditional dimineata sa te trezesti cu ea ridicata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa dormi cu mine cateva saptamani si sa aflii singura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa vezi? Cînd vi? Te astept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi s-a întâmplat niciodată. Probabil unde ma masturbez des de la o vârstă fragedă.

| SasukeCS2 a răspuns:

Deci se intampla cand nu ma masturbez o perioada foarte lunga de timp gen 10 zile, atunci am vise erotice. Se simte ca si cum as avea un contact sexual real si orgasmul este mult mai puternic decat cel ce rezulta din masturbare (se simte ca o ejaculare in vagin). M-am abtinut de la masturbare o luna si polutiile apareau cam la o perioada de 5-7 zile intre ele, cateodata am si la 2 zile consecutive. Cat despre cantitatea de sperma eliminata e destul de mare, partea din fata a chilotilor e fleasca.

| auntbalance a răspuns:

Sunt destul de rare, nu imi amintesc sa fi avut vreunul insa daca ar fi sa am, sa apara fix cand dorm nud idk, pare super