| Anonimplaygirlls a întrebat:

Băieți dati va cu părerea!
Eram azi la ora de sport si m-am pus pe banca de băiatul care îmi place si îmi zice nu mai sta așa aproape ca ma exciti, ce înseamnă asta?laughing

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ce altceva ar putea sa insemne in afara de faptul ca i-a placut ceea ce vedea, in acel moment. Probabil ca il excita atat vederea corpului tau mai putin acoperit de haine cat si apropierea anumitor parti ale corpului tau de cele ale lui. In mod sigur i-a placut de tine deoarece in caz contrar nu pronunta acea remarca la adresa ta. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca asezarea ta langa el, nu este tocmai buna pentru momentul acela.

| happyANDsad a răspuns:

Il provocai la...chestii adica îi placea ceea ce vede dar nu era un moment bun pentru asa ceva

| PIKABOSS34 a răspuns:

Si la mine in clasa ceilalti baieti fac asta (sunt baiat) dar la noi aste e caterinca nu excitare asa ca poate sa fie ori asta ori alt lucru

| Anonimplaygirlls explică (pentru PIKABOSS34):

Nu face caterinca el, oricum am stat lângă el și mă atingea pe piciorlaughingsi nu putea f mult, era excitat la maxim se vedea pe fata lui