| RAY a întrebat:

Baieti care mereu au fost respinsi de fete, sunt pe aici?

Răspuns Câştigător
| SLS92 a răspuns:

Ba esti nebun, omul asta are o vârsta la care trebuia să aibă deja 2 copii si tu ii arunci lui exact aceiași pastilă, nu conteaza cum arăti, serios, de asta săracu tot incearca si nu il vrea niciuna, ba mai terminati cu astea SINCER

57 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In realitate toti zic ca frecangesc ce prind dar pe net mai zic adevarul fara sa ii cunosti identitatea... am fost respins si acceptat. Relatie de durata am avut doar 1 in viata dupa numai tipe cu km dati inapoi am prins

| Ofiintă a răspuns:

Ce urmărești?
Vrei să întinzi o horă? laughing

| RAY explică (pentru Ofiintă):

Vreau sa imi cunosc kamarazi de suferinta

| Drimmero a răspuns:

Cu atitudinea asta te astepti sa obtii marea, fii propria ta schimbare, o versiune mai buna, rezultatele vor veni.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ce atitudine omul daca nu treci testul fizicului adio

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E cacao, nu conteaza doar fizicul, din fericire

| SG1995 a răspuns (pentru Drimmero):

Ete aici bărbat matur. Felicitări!

| Drimmero a răspuns (pentru SG1995):

De ani de zile incerc sa-l fac pe Ray sa inteleaga unele lucruri, cred ca ma las pagubas, ma lupt cu morile de vant.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Fizicul la prima vedere este eliminatoriu, nu am sous ca doar fizicul conteaza intr o relatie si ca daca o atragi iti da o sansa sa te cunoască, asta e valabil si la fete nici tu nu ai da o sansa la una urata

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Și atitudinea este eliminatorie, sunt și alții de care se simt atrase fizic dar când deschid gura. Zboară toată atracția pe pereti.

La fel cum sunt altii urati, dar care au carisma si sunt amuzanti, sunt placuti de ele pentru ca au puncte bonus. Chiar daca-a urati. Pitici.

Chestia e că dacă n-ai nimic, efectiv 0 barat adică nu e atrasa de tine nici ca fizic, nici că personalitate binenteles că te resping, ăștia sunt incel de fapt.
Nu e aspectiv fizic de vina, e totul.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tu de ce nu ai iubita?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

1. Pentru că sunt anxios cu fetele și n-am încredere în forțele proprii.
2. Vreau sa mă mut singur sa am apartamentul meu, mașina mea înainte să-mi fac o iubita, oricum una se găsește greu in ziua de azi, nu am întâlnit vreo fata in care sa am încredere să zic asa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu conteaza doar fizicul, dar daca nu il ai bun, la revedere!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa stii sa o stimulezi mental, sa o faci curioasa, cu un fizic decent + putina joaca o dai gata, nu e musai sa arati ca o papusa, tine de atitudine 60%

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai cu un fizic decent da, dar fizicul meu e la pamant.Sunt slabanog si chiar daca as face muschi,nu m-ar ajuta, faţa mea e un dezastru! Nu stiu de ce, parintii mei sunt frumosi, bunicii mei au fost frumosi, nu stiu de ce faţa mea e asa urata!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu singur iti pui paie pe foc. In primul rand trebuie sa iti faci o freza care sa te avantajeze, ai parul des, ca structura il ai cumva ca al meu, 0, 5 in parti si la spate si sus din foarfeca dupa preferinta te-ar ajuta mai mult, apoi sa te imbraci tot asa cum te-ar avantaja pe tine, ori casual, ori sport ori clasic, depinde de preferintele tale. Mustata si barba vad ca nu ti-au dat, cand iti vor da sa ti le aranjezi, mustata aranjeaz-o sa fie simetrica pana la coltul buzelor, iar daca nu ai barba deasa lasa acolo un pic de cioc. Tu trebuie sa lucrezi la atitudine cel mai mult, esti cu incredere la pamant,, dar esti copil inca, schimbarile bune vin pe termen lung, nu asa dintr-o data. Apuca-te de un sport, sala, inot, te vor ajuta sa iti faci un corp atletic si schimbarile astea vor da rezultate concrete.

| Sofer a răspuns:

Oricine cred ca a fost respins de fete.

| SG1995 a răspuns:

Clar, cu o singură excepție ( și nici cu aia nu mi-a mers că nu eram eu interesat de ea și nu ne potriveam), toate tipele pe care am pus ochii până acum m-au repins, dar merg pe principiul încercare și eșec. Deci continui să caut...

| RAY explică (pentru SG1995):

Nu te intrebi de ce ma resping? Nu e oare aspectul fizic cauza? Ca inteligent esti, ca personalitate esti ok, dar lipsește partea fizica, esti incel, o sa gasesti una pentru care o sa fi provider poate

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Ei na, nu -s eu Brad Pitt, dar te asigurcă arat decent, a 180, blond, cu ochii albastri, etc.

| RAY explică (pentru SG1995):

De ce nu ai iubita?

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Pentru că dragul meu Ray am si eu some personal issues. Nu prea stiu socializa proper, momentan stau prost cu indepdenta financiara si maturitatea emotionala. Hei, am avut o reltie, deci clar nu a fost ultima, va mai urma.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Prezent. Mai mult de un friendzone n-am reusit sa obtin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Pun pariu că Te-ai băgat singur in friendzone.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dispari.

| SG1995 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Am primit si eu asta de la una, eh faza e că dacă chiar ți la persoana aia te mulțumești și cu asta, adică mai bine să o știi ca amică decât ca nimic.

| RAY explică (pentru ForeverAlone97):

De ce crezi ca nu ai reusit?

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru SG1995):

Oricum, degeaba sa o am amica, am si eu nevoile mele.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Ce sa nu reusesc?

| SG1995 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

De acord, dar repet dacă chiar tii la persoana vrei să o tii aproape, chia daca asta inseamna doar o simpla prietenie, ideea e că dacă poti gestiona un esec si poti transforma asta in ceva fain si pozitiv automat la un moment dat, poti gestiona si o relatie.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru SG1995):

Foarte rare sunt cazurile in care prieteniile intre baieti si fete devin relatii.

| SG1995 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Se poate, dar ideea e chiar dacă nu devi, accepti o înfrângere, poate nu ai o nouă iubită, dar măcar știi că nu știu încă ești în relații cordiale cu persoana, nu e totul o dramă.

| alexalx1234 a răspuns:

Eu sunt nelipsit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa fi respins daca nu incerci. Ha!
Da suntem, hai să plângem împreună și să ne simțim mai bine că nu suntem singurii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pe cale că mă întorc în bârlogul meu temporar de burlac, asta dupa ce am fost respins recent de o fata, o fata pe care am crescut-o ca pe o floare, am udat-o si am avut grija de ea tot timpul.
Ei, asta e, am crezut ca sentimentele se nasc prin mici gesturi, dar de fapt sentimentele sunt altele (frumusetea, banii grei, celebritatea etc.)
Nu ca as fi eu urat, dar nici fat frumos nu sunt.
Asa ca, fiti baieti destepti si nu va mai bazati pe suflet în ziua de azi.

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai udat-o bine laughing
winking
Data viitoare stropeste-owinking
laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Asta voi face cât voi trăi!winking
Vrei sa fii tu prima?

| Jonas94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atragi ceea ce gândești. Este dreptul ei să refuze.
Atât timp cât dai condiționat, nu te aștepta la minuni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jonas94):

Nu știi deloc de gluma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ray, nu te lua dupa ce scrie drimmero, nu trebuie sa faci ce spune el. Ma bag in seama sa te informez ca unu care se da la 10 deodata nu e atractiv, ci are de unde alege. Nu conteaza cum arati sau cum esti, fi tu, cine trebuie te place pe tine, nu trebuie sa ai fanele altcuiva. Alea vor sta numai ca sufera dupa altul, la un om care arata cum nu vrea, special pentru ele. Fi cum vrei tu si nu sta intre cine nu intelege.

| RAY explică (pentru SLS92):

Astia nu inteleg ca fata se uita la profil si apoi iti raspunde, deci sufletul conteaza sunt aberați

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Conteaza persoanele intre care stai. Daca esti intre dusmani e normal sa ti-o faca asa fiecare din ele, trebuie sa cauti altfel de persoana care se potriveste cu tine. SLS ala nu-i cumva tot din conturile care se iau de mine si pe strada, sunt doar eu paranoica hmm?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Joci teatru

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eu sunt cea care joaca teatru si el spune adevarul?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Corect, spune adevarul asa cum este, mam înregistrat pe mai multe aplicații de dating am trimis msj frumoase, toate se uitau la profilul meu, asa ca scutește-mă cu vrajeala ta

| SLS92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba esti nebun, omul asta are o vârsta la care trebuia să aibă deja 2 copii si tu ii arunci lui exact aceiași pastilă, nu conteaza cum arăti, serios, de asta săracu tot incearca si nu il vrea niciuna, ba mai terminati cu astea SINCER

| SLS92 a răspuns:

Nu doar ca am fost respins, am ajuns sa fiu blocat si pe rețelele de socializare de respectiva, în prealabil a încercat să mă facă de bani, dar nu i-a mers laughing) avea si nasul mare, oribil, plâng si tin în mine cand fumez țigări prin parc si vad ceva ce nu voi avea parte și de care NU AM EXPERIMENTAT din timp! It's over

| anonim_4396 a răspuns (pentru SLS92):

Despre ce tot vorbesti tu pe site asta?

| RAY explică (pentru SLS92):

Ipocrite,viclene,mincinoasele dracu ce sunt ele, dau mesaje si nimic cu sufletul conteaza, de asta se uita la profil

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

N-ai inteles ce am zis? Le cauti pe internet sau pe strada, vecinatate, serviciu, din astea?
Pe internet da se joaca multe fete cu atentia unora, si fete si baieti.
Dar relatie gasesti in viata reala nu pe internet. O tii langa tine, nu prin telefon.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Vrei ignore? Termina naibi cu teatru

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Chiar erau unii pe LOa asta primavara, hai sa-ti zic o poveste care ma supara acum.
Era asa un baiat, m-a atacat pe mine si apoi a inceput pe chat cu o fata se certau cica "se atacau", el a zis ca ea il ataca dar ea se dadea la el. Poate m-am jucat intr-un alt fel. Am ras la faza aia de ei, le-am zis sa se duca la viata reala. Apoi la eventuri (eu si el fiind din aliante diferite, el ma ataca pe mine si am considerat ca era auto mode. si ma suparam de fiecare data cand ma omora). Apoi fata aia cu alti care vorbeau limba ei, ma atacau pe mine, si au inceput sa se ia de mine pe chat. Si odata a venit baiatul ala "manual" langa mine sa ma atace dupa ce s-a dat fata cu prietenii ei. Ma enervau altii pe chat, el stie ce o fi crezut cand vorbeam cu ei, o fi fost prietenul lor, ce sa cred eu. Dupa ce le-am zis la faza aia sa se duca la "viata reala", ea imi tot zicea sa "parasesc jocul". La final m-am suparat iar, noi de obicei faceam party fara aceia, el era in party full si mi-am facut si eu party full si apoi a venit langa character meu fiind "lider singur" i-am intrat in party razand de el ca m-a pierdut, a stat ceva vreme si s-a dus in party full, m-a lasat lider singura, am inceput sa plang i-am zis ceva urat. Ma supara rau altii, el stie ce o fi crezut despre cum vrbeam cu ei. Care o fi fost adevarul despre ce se intampla, habar n-am eu. Dar mi-am facut-o cu mana mea, nu ma puteam abtine si recunosc am ras de ala, imi placea sa-i fac asa. Dar era un joc, cum le-am zis si lor acolo de atatea ori "gaseste un partener real lasa jocurile" relatia nu e prin character mmorpg, ci intre oameni reali care se ating si comunica fata in fata. Eu chiar ma apucase depresia ca eram asa singura in viata reala si tot ce aveam era pe un joc online, ma uitam in jur si realizam ce viata goala am, si-mi veneau tot felul de ganduri paranoice cu ce se intampla acolo. Nu conteaza ce ai pe profil, relatia este intre persoane reale care ii place cum te comporti, vorbesti cum te misti si etc. Trebuie sa fi tu unic.

| SLS92 a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu ce sa mai zic, ele oferă din oficiu k u r si tate iar tu daca nu ai nimic de oferit acum nu stiu ce vina au ele

| SLS92 a răspuns:

O mai zic inca odata atat pe Facebook cat si pe Instagram daca nu esti un tip POPULAR esti fix poola in ochii pizdelor in ziua de azi si aici nu ma poate contrazice nimeni ( nici macar alina asta care si-a bagat nasu' p'aci ) voi nu va ganditi ca o fata in raport cu un baiat primeste zilnic undeva la 200 de mesaje unde in baiat cu noroc primeste atentie un reply de la 4-5 zile si asta la o saptamana? luati adevarul in fata domnii mei, eu deja m-am resemnat cu ideea cu am sa mor singur si nimeni si nimic nu ma mai poate repara

| SLS92 a răspuns:

Crede-ma RaY nu esti singurul care se confrunta cu problema asta, daca ai stii cati am gasit pe la diverse job-uri in situatia noastra, care cu greu si-au gasit o partenera mult sub nivelul lor, nici n-ai idee, cine spune ca nu conteaza cum arati MERITA sa ii f u t i o flegma intre ochi valabil si pentru fete

| Jokers666 a răspuns:

Normal ca da

| anonym3546 a răspuns:

Aici sunt 0 relatii la 23 de ani aproape, destinul meu este să rămân singur