| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, pe voi va excita cand vedeti o baba imbracata numai in budigai?

8 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

De ce nu iti faci cont? Poate asa esti si tu oficial pe site...ca asa anonim numai de prostii te tiiwinking

| BRG a răspuns:

Cred că doar pe tine, ai ceva la cap?

| Atotstiutorul a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa! Teribil de mult! rolling on the floor

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Daca este vorba de Madonna, da!

| doc a răspuns:

Eu m-as excita daca ar fi o baba de vreo 22 de ani laughing

| hominid dreak a răspuns:

Puneati-ai budigaii pe nas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cate violuri de babe sunt in ultima vreme. ajungi sa pui si intrebarea asta... nu se stie niciodata unde se ascunde unul dus cu capu` laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca sunt budigaii imputziti da altfel nu laughing) uuuuuuuuuuu cate fete sunt tu pui intrebarea asta?