| beauty a întrebat:

Baieti, pentru voi conteaza marimea sanilor? Sau aveti o preferinta, pentru cei mari sau cei mici?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza, dar nu sint o conditie pentru a te indragosti de o fata. Calitatile fetei stau dincolo de aspectul fizic si nu trebuie uitat ca frumusetea este efemera. Insa sufletul, bunatatea, harnicia, inteligenta, dragostea si celelalte calitati ramin la fel. Desigur, daca stii sa i le pastrezi. Barbatul e ca un gradinar. Daca stie sa cultive si sa ingrijeasca ceeace are, fmeia va fi mereu o floare frumoasa care-i va lumina viata. Daca e un gradinar prost, atunci si floarea se va ofiliwinking

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prefer mai degraba sanii mici decat cei imensi. Medii ar fi cel mai bine. Dar asta nu inseamna ca voi respinge o fata ca nu indeplineste acest criteriu. E ceva superficial intr-o relatie.

| Silvia a răspuns:

@luchass, si daca nu te uiti la pieptul oamenilor nu deosebesti fetele de baieti?laughing

| Silvia a răspuns:

Oh luchass, dar lenes mai estihee hee. Nici nu stii cate poti pierde atunci cand nu ridici privireahappy.

| dydy22 a răspuns:

Mey pentru mine nu conteaza marimea sanilor, imi plac cei potriviti, cei mari nu imi plac. o fata i sta frumos si fara sutien asa ca mai frumosi sunt cei mici dar daca ca te place cineva trebuie sa te placa asa cum esti

| cucu a răspuns:

Cred ca am mai raspuns la o astfel de intrebare ...imi sustin parerea. pentru un baiat care vrea decat o aventura ceva de o noapte bla bla bla conteaza numai cum arata fata respectiva mai ales marimea sanilor si a fundului ...pentru cineva care vrea o relatzie serioasa astea conteaza mai putin, conteaza cel mai mult ce are fata in cap felul ei de a fi, sinceritate chesti de genul asta

| Doa'Do a răspuns:

@ Paul : rar baieti ca tine.

| costyn162 a răspuns:

La varsta adolescentei in general baietii se axeaza mai mult pe aspectul fizic mentalitatea nepermitandu-i sa vada si alte lucruri la persoanele din jurul lor. Dar cu timpul toti intelegem ca exista si alte numeroase lucruri mult mai importante.

| Majj a răspuns:

Desigur, conteaza intr-o anumita masura. Din punctul meu de vedere, ce e inauntru conteaza, nu ce este pe afara

| chris_7812 a răspuns:

Mici si tari.sau medii si tari... dar sigur esential sunt alte lucruri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medii. Nici uriași, dar nici invizibili. Suficient de mari încât dacă mă uit la pieptul ei să-mi dau seama că-i femeie. Și cred că nu sunt singurul cu gusturi d-astea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silvia, vorbeam doar în situația în care mi-e lene să ridic privirea.