| hamster a întrebat:

Baieti, va place sa sarutati mai mult o fata fara aparat decat una cu aparat? sau nu sarutati fetele cu aparat dentar? pareri va rog

Răspuns Câştigător
| escape_5701 a răspuns:

Eu sunt fata, mai demult am avut un prieten cu aparat dentar. era mult mai interesant happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu zic ca baietii prefera mai mult alea fara aparat, putini prefera cu aparat, de mine nu mai zic deoarece nu sunt interesat de fete, sunt asexual.

| Crisu a răspuns:

Ce lagatura au dintii cu limba? laughing

| Libelle a răspuns:

Ce treaba are aparatul? ala sta lipit de dinti la locul lui
nu are treaba cu buzele sau limba

| hamster explică:

Sunt de aceeasi parere(sunt fata), dar maj. baietilor spun ''yuck!''cand vad o fata cu aparta dentar(eu nu am)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se asorteaza cu un pierce in limba magnetizat.