| awayinthedark a întrebat:

Baieti vi s-a intamplat sa va despartiti de o fata si apoi sa regretati? SI ce ati facut in situatia asta?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi s-a intamplat dar nu am regretat despartirea, ci faptul ca a trebuit sa ne despartim. Nu ma despart de o fata cand stiu ca relatia noastra ar putea avea viitor. E normal sa regreti cand intalnesti o fata buna care te-a iubit.

| sbk a răspuns:

Pai daca ma despart de cineva din cauza mea nu o mai caut inseamna ca nu regret, insa daca ea vrea lucrul asta si eu nu inseamna ca imi pasa cat de cat de ea si iti dai seama ca o sa existe o urma de regret in despartire

| I'm just me a răspuns:

Am patit-o odata dar asta e trebuie sa mergem mai departe, asa ca mi-am facut alta prietena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu dezamagesc daca fata merita. Am principiile mele. Cel sau cea care dezamageste o fata sau un baiat greu de gasit(floare rara) e un extrem de mare idiot/oata si ii va da Dumnezeu ce merita. IMPORTANT e sa-ti dai seama cine nu merita pe cine. Cine e de valoare: tu sau celalalt. Ai dat "tot" si el/ea se poarta marlaneste, inseamna ca educatia e de vina. DAR MA INDOIESC CA UN OM NEEDUCAT ISI VA DA SEAMA CA ESTE ASA.;-)))))))))))))))) Sa te judeci obiectiv in aceasta speta este = cu a fi matur psiho-afectiv. Faptul ca desi constati ca tu ai fost valoarea si celalalt nonvaloarea, DIN PACATE NU TE IMPIEDICA SA SUFERI ACOLO, MAI MULT SAU MAI PUTIN, PENTRU CA NU AI FOST APRECIAT LA VALOAREA PE CARE (TREBUIE S-O)O CONSTIENTIZEZI CA O AI. Asta e cu totul alta poveste...