| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, voi ati sta cu o fata daca ea nu vrea sa intretina relatii sexuale cu voi? Adică cum ar veni sa nu ii placa sa faca sex cu nimeni dar nici cu voi.

18 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Nu, de ce ai face asta? Contrar a ce afirma unii, nimeni nu e de neinlocuit, iar in momentul in care negocierea in relatie depaseste punctul de iesire din negociere, inchizi discutia si pleci. Dar poate sunt unii care, la fel ca tine, nu vor sex si atunci nu ar exista motive de discutii. Asa ca...

| NLS a răspuns:

Chestia de care spui, se datoreaza in general unei traume, nu e rea vointa. Si ca atare, as sta, traumele se vindeca in timp, insa trebuie sustinere multa, intelegere si rabdare.

| sofisis a răspuns:

Nici eu ca femeie nu as sta cu unul care nu vrea sa faca sex...

| AliGab a răspuns:

Sunt baieti care sunt in stare sa accepte o asemenea "problema" sunt oameni care nu pot pur si simplu. Cei care iubesc cu adevarat fata, sunt in stare chiar sa incheie o casnicie cu ea. Cei care nu iubesc corect si in Hristos, ci cu o doza de egoism, nu sunt in stare sa faca accepte astfel de relatie.
Daca fata este virgina si nu stie despre ce este vorba si are principii, acele principii trebuie respectate, daca fata si-a inceput viata sexuala si are o trauma, acea trauma trebuie tratata iar fata trebuie sustinuta sa isi rezolve problema, deci are nevoie de un om care sa o iubeasca, sa o respecte si sa o sustina...si sunt astfel de oameni, trebuie avut doar grija la alegeri.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, nu cred.

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai, vorbeste ala de 17 ani rolling on the floor)))

| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

Cum ai dedus tu ce varsta am si, mai ales, care-i problema?

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce copil retardat rolling on the floor) lasa, cel destept cedeaza. Te las prost cum esti.

| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

Ma numesti copil si ai 14 anilaughing, ramane intrebarea: cum ai dedus tu ce varsta am?

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

1. Nu am 14 ani si
2. Nu varsta de face superior sau inferior. Poti avea si 30 de ani, daca gandesti ca unul de 5(in cazul tau) degeaba...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fată, dar părerea mea este că depinde de situație. Dacă fata e virgină mi se pare corect că el să o aștepte și să nu o preseze dacă nu e pregătită.În schimb dacă nu mai e și cei doi au o relație de ceva timp nu văd de ce nu ar vrea să facă sex cu el.Pentru mulți, sexul într-o relație este foarte important și în cazul ăsta poate fi un motiv de despărțire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ar sta, sau Depinde dacã continui sã fi receptivã da, un baiat se intreabã "cât timp ore o sã-mi ia pânã o cordesc pe asta" tu fi sigurã cã o pui pe infinit laughing

| DonGiani a răspuns:

Pai stai puțin, poate are vreo problema

Răspuns utilizator avertizat
| NikFlorian a răspuns:

Sigur, chestia ii ca asa si trebuiesa fie in orice relatie de pretenie dintr un baiat si o fata.
Sa stiti ca nu a face sex este esenta prieteniei indelungate dintre un baiat si o fata si ca ei sa se ajute reciproc.

| QQanswer a răspuns:

Nu s-a nascut inca femeia care nu vrea sa faca sex happy Te rog nu mai pune intrebari stupide.
P.S. am zis femeie nu pustoaice de 12 ani