| ChristianaFata a întrebat:

Baieti...voi cand sunteti pe punctul de a avea un contact sexual dar vedeti ca domnisorica nu e rasa la pasarica cum reactionati? Intreb din curiozitate.

14 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Nu ma deranjeaza parul de la pasarica, eu de exemplu il consider chiar excitant, ma excita pasaricile paroase happy

| mihai69 a răspuns:

Păi cum să reacționez? O rog să-și dea cu mai mult fixativ data viitoare, că urăsc părul în mâncare!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...O accept asa cum este si incep sa fac sex cu ea.

| asdfq a răspuns (pentru Emilian65):

laughing) deci ai accepta-o pe una cre posibil are latei si cine stie ce bacterii

| sagetarius a răspuns (pentru asdfq):

De unde ai scos-o pe asta cu posibil are latei si alte bacterii? pe vremuri nu se stia de epilare/depilare si asta nu insemna ca toata lumea avea "latei sau cine stie ce bacterii"
tine doar de igiena intima!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Gresesti.Nu toate fetele care au par la pasarica, au latei si bacterii, asa cum zici tu.

| asdfq a răspuns (pentru Emilian65):

Baietas, era o idee random, o posibilitate, chill

| Emilian65 a răspuns (pentru asdfq):

Am inteles dar, gandeste-te ce scrii si cum scrii.

| asdfq a răspuns (pentru Emilian65):

Te-ai simtit lezat sau ce? problema voastra ca o luati ca o generalizare si reactionati asa

| SG1995 a răspuns:

Nici eu nu mă rad, deci nu m-ar deranja dacă nu ar avea ditamai pădurea.

| Zabbyel a răspuns:

Mi se duce pofta de sex (instant)

| JustStitch a răspuns:

Daca are parul scurt, nu ma deranjaza deloc

| armand69 a răspuns:

Sunt incantat

| AndCat26 a răspuns:

Eu sunt de parere ca daca ai o relatie serioasa cu cineva, asta nu ar trebui sa fie un lucru rau. Pt ca pe omul acela il iubesti si iti doresti sa faci dragoste cu el si cu par si fara happy