| Andreiu68 a întrebat:

Baieti, voi ce faceti ca sa,, agatati" in club? Cum va bagati in seama cu niste fete necunoscute, sa va imprieteniti, nu neaparat altceva. Le invitati la dans, daca le vedeti /vezi ca danseaza singura ma bagati langa ea in dans acolo? Funda

2 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Prietene, in club gasesti doar usuratice care asteapta sa le cumpere cineva bautura, nu cred sa aiba o dorinta uriasa de a-si face amici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-as bagã la nici un dans, nici nu as incerca sa ma "imprietenesc".
Ar fi extrem de awkward sa ma duc direct pe ea farã sa stie cine sunt.
Când am mers in cluburi am fost cu prietenii sa ma relaxez nu am avut in minte sa "agãt". Lol

In fine, daca prind pe vreuna ca se uita mai insistent si vrea sa fie abordata ma bag, dar as incerca sa o scot cât mai rapid din acel club si sa facem sex. Dacã ma refuza sau nu vrea sa vina cu mine si nu e suficient de confortabila as lasã un nr de telefon si m-as intoarce la treburile mele. Sa incerc sa ma cunosc mai bine, intr-un club, nu e cel mai potrivit loc. Lol