| Mango21 a întrebat:

Baieti voi dormiti /umblati prin boxeri in casa, adica mie imi este rusine sa umblu in speciala prin fata mamei, inca stau cu parintii.
Voi cum procedati?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare normal să-ți fie rușie să umbli în boxeri de față cu maică-ta. laughing

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Eu locuies singur si umblu de obicei dezbracat

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Domnisoarele sunt mereu fericite cand ma plimb gol prin casa

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Dorm in pielea goala cu gagica faina langa mine

| Sofer a răspuns:

Câteodată dorm în boxeri. Și umblam fără stres prin casa asa.

| VI3 a răspuns:

Salut!
Eu stau așa, dar doar în camera mea. Acum două săptămâni am ieșit afară să alerg, dar în pielea goala(Fără tricou pe mine și în pantaloni scurți).
Mama s-a luat de mine, că ar trebui să îmi fie rușine să ies așa în văzul lumi și să o fac de râs. La mare toată lumea este în lenjerie intima, iar eu sunt certat pentru că am ieșit fără tricou pe mine laughing.
Eu nu pot înțelege oameni și logica lor. Stai să vezi când i-am zis de faza cu plaja, atunci s-a enervat și mi-a zis '' dar tu te crezi la plajă mă,,?
Mie sincer mi sar părea normal să umbli dezbrăcat peste tot și ți-o spun fără mișto. Omul a creat hainele și rușinea de propriul său sex.
Este altceva să mergi prin casă în lenjerie intima când ești copil, dar atunci când ești bărbat este semn de expunere a boașe lor laughing.
Mentalitatea omului este de ne înțeles.
Baftă!

| StefanAdam a răspuns:

Eu stau cu mama si cateodata nu port nici chiloti, ma deranjeaza prea tare