| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, voi faceti sex oral fetelor? Simtiti vreo placere? Daca nu ati facut pana acum ati vrea? Daca da/nu DE CE?

8 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu am facut si nici n-o sa incerc.

| Cryssy a răspuns:

Nu stiu daca as vrea. Probabil nu la inceput. straight face

| vampirika a răspuns:

Tu ai facut? Sau ai de gand dupa ce primesti niste raspunsuri?:s

| zatz a răspuns:

E misto sa dai limbilaughing)))))
dar nu trebuie sa ai prejudecatihappy
big grinio n-am

| SlobodLaGura a răspuns:

Facem facem! Traiasca nonconformismul.

| Heytu a răspuns:

rolling on the floor [ rad de anumite raspunsuri ]

| danutzsan a răspuns:

În pat este permis totul, kamasutra sa trăiască, totul se face din plăcere, totul legat de sex. Experimentează tot timpul descoperă tot timpul depășeștete tot timpul... vremea trece!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecarei relatii ii trebuie sare si piper sa aiba gust. Unii prefera karma-sutra altii arta sexului altii tantra yoga. Fiecare cu pasarelele lui.