| ColorfulRainbow a întrebat:

Baieti, voua care fete va plac mai mult?
Cele mai slabute sau cele mai plinute?

10 răspunsuri:
| invisibleboy a răspuns:

Potrivite big grin.

| Brâncuşi a răspuns:

Anemarrie stiu ca esti pe inversoh go on...asa si mie unul imi este indiferenthappy Dar nici balene...fiecare are defectele lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare!sad eu de felul meu sunt mai slaba si am avut un prieten care m, ereu imi spunea ca dc sunt asa slaba?! si sa ma mai ingras x(... e insuportabil baiatu tinand cont ca eu mananc mult si bine dar numa ingrashsad deci din cate am intalnit, baietzilor le plac fetele mai plinutzesad da nici chiar...winking si app, scuze ca am raspuns la intrebare am vzt ca e pentru baieti, eu sunt fata dar mi s-a parut o intrebare super buna si la care nu m-am putut abtzinehappy te pup.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nici schelet, dar nici balena.

| Ekcstsy a răspuns:

De-ambelele tot 2 din alea 1 din ala si din ala si din ala au laughing. Oricum de-ambelele dar in limita bunului simt nici anorexice nici SSBBW

| Pozitivca a răspuns:

Daca grasute ai in vedere 170 kg la sigur slabute, iar daa slabute sa fie numai piele si os atunci la fel nu, fiecare are gusturile lui nu poti adresa intrebarea la general caci fiecare este o personalitate cu propriile gusturi.

| FloriNk a răspuns:

Slabute,dar nici anorexice...
Potrivit.happy

| Anemarrie124 a răspuns:

Ce crezi? Normal ca alea mai slabute le plac.

| Xulescuu a răspuns:

54 kg, 17 ani, it's ok =)

| yYoNuTzZzY a răspuns:

Nici prea slabute Nici prea plinute. Asa mai mediu