| nothingelsematters a întrebat:

Baieti, voua va plac poeziile scrise de o fata pe care vi le da voua, sau vi se pare un gest aiurea?

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mie intrebarea asta mi se pare aiurea. Cum adica, o fata iti daruieste inima asa si tu simti ca este ceva aiurea? Poate doar in cazul in care tu ai o relatie cu altcineva si fata asta nu are cum sa nu stie despre aceasta relatie, atunci nu ar fi un gest la locul lui. thinking

| gigiro a răspuns:

Intrebarea ta este: baieti, v-ar placea sa primiti poezii facute de o fata, sau.Pentru ca asa cum intrebi tu, se intelege altceva. Poeziile pot fi foerte proaste sau foarte bune, daca baiatul e sensibil, va aprecia gestul.

| coco514 a răspuns:

Da daca poezia are sens si rima nu are cui sa nu ii placa eu scriu muzica am o formatie daca vei avea nevoie de ajutor anunta-ma

| Ionutz8698 a răspuns:

Sa stii ca baietilor sensibili le plac enorm poeziile, mai ales din partea unei fete frumoase.Acum sa nu te prind ca dai o poezie,, smecherului clasei", pentru ca el o va dă la gunoi in secunda 2. O poezie romantica e doar pe placul baietilor mai sensibiliwinking
Bafta