| AlixWeisz a întrebat:

Băieții acordă atenție relației formate între mama și iubita lor ( sau potențiala iubită )? Contează pentru ei ca cele două să fie în relații bune? Dacă da, cât de mult?

3 răspunsuri:
| PeggyRock a răspuns:

Cred că relația contează, în momentul în care se pune problema căsătoriei / locuit împreună. În general, mamele de băieți vor să fie sigure că fiul lor este suficient de bine îngrijit, iubit. Dacă știu că fata este dor un număr în listă, nu prea contează.

| Ale5184 a răspuns:

Pentru mama ta nu ar conta sa se inteleaga bine cu iubitul tau?

| Andreeush a răspuns:

Depinde de cazuri, dar ar fi frumos să existe o relație de cordialitate.