| anonim_4396 a întrebat:

Baietii astia nu sunt seriosi deloc cica o relatie ii bazata pe respect dar cand le apare o fată in față imediat o curteaza daca e frumoasa oare exista baieti sinceri? Am vazut multe cazuri cand ei aveau iubita si inselau la petreceri, exista iubire ca in seriale sau nu?

Răspuns Câştigător
| DaniGl a răspuns:

Da exista.Sunt si baieti seriosi care iubesc sincer, care nu mint, nu inseala.Mai putini dar sunt.

| anonim_4396 explică (pentru DaniGl):

Stiu Dani :*

77 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu e adevarat asa ceva,exista baieti sinceri dar voi i tineti in lista prieteni ca nu va atrage fizic,nu e vina voastra ca nu va atrag,dar ca fapt divers cei frumos si la dumnezeu i place,va plac baieti frumosi aia sunt mai curvari pentru ca asa au fost invatati sa marcheze mereu,dar asta nu inseamna ca nu iubim cu adevarat,dar in ziua de azi ce sa mai iubesti, fete sincere, serioase nu prea exista si daca exista si alea le place de baieti frumosi, plus ca avem o dorinta sexuala puternica si nu stim ce e iubirea, noi credem ca dorinta sexuala =iubirea

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

In visele tale glumesc ai intr-un fel dreptate.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Intr-un fel, mereu fetele baga baieti in zona prieteni dar viseaza la aia frumosi

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Fetele urate viseaza tot la frumosi? Daca nu raspunzi prefer sa ma blochezi iarasi

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur ca da, nu toti urati sunt emo sau depresvi

| Nemessys a răspuns:

1. Ce pot sa zic, mersi pentru jignire happy.
2. Baietii (ca sa fiu in vorba cu tine, nu mai zic,, majoritatea") zic asta doar ca sa para interesanti, mint cu chestia asta si se prefac niste genii. Adica zi si tu. Care persoana ti s-ar parea mai,, ok"? Aia care-ti zice ca numai aspectul fizic conteaza pentru ea sau aia care zice ca numai sufletul conteaza? Parca la aia care a zis de aspect fizic iti vine sa-i dai cu ceva in cap si sa o tii cu orele la teorii ca nu doar asta este important. Dar totusi genul de baieti, care mint cu chestia asta, ahm. nu stiu cum sa zic dar sunt (hai sa nu zic prosti). sunt super prosti happy. Deoarece ei cred ca mai toate fetele vor,, ingerasi". Aha... Si bineinteles ca incearca si ei sa para niste ingerasi, buni, inteligenti, etc, numai ca sa le cucereasca. (ma si mir ca unele sunt atat de proaste incat cad in plasa). Ma rog... asa sunt ei si nu inteleg de ce mint cu chestia asta. happy
Si de aici vine intrebarea : De ce incearca sa cucereasca o fata care e fix opusul lor?
Raspuns : pentru ca e frumoasa. happy Ei se dau la orice fata frumoasa, o cunosc (si prin cunoastere ma refer la nume, varsta si cam atat. AA da si daca are iubit rolling on the floor) ) Nu o intreaba ce-i place, ce nu-i place, nu o intreaba lucruri esentiale, sa vada daca intr-adevar se potrivesc cu acea fata, daca au lucruri in comun, daca se aseamana la caracter sau la modul de gandire. Nu. Doamne fereste sa faca asta. happy E frumoasa?,, sari direct pe ea pana nu sare altul. "
2. Mai exista baieti sinceri? Bineinteles ca da. Dar sinceritatea nu este apreciata. Adevarul doare uneori. Oricum, e mult mai bine sa doara acum decat sa doara mai tarziu dupa parerea mea. Oricum sunt si unele fete care vor sa auda numai lucruri frumoase, fie ele adevaruri sau minciuni. Sunt si unele fete care detesta si mincinosii si cei prea sinceri. straight face De exemplu, sa zicem ca o fata ii cere o parere unui baiat despre cum s-a imbracat. Chiar daca baiatului nu-i place cum s-a imbracat el tot o sa zica : iti sta bine. Si ea o sa fie ceva gen :,, ouu multumesc

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

De tine m-am indragostit la fiecare raspunsuri sper ca nu esti minor oricum esti destept. Fata care te are e o norocoasa happy

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

1. Damn. am impresionat o fata prin modul meu de gandire. Minune! rolling on the floor. Apropo, raspunsul ala nu e complet. Nu stiu ce are site-ul (sper ca ti-ai dat si tu seama ca nu este). Oricum, sinceritatea nu este apreciata btw. Adevarul doare uneori. Asa ca un baiat ca sa impresioneze o fata bineinteles ca-i zice numai lucruri bune, fie ele adevaruri sau minciuni.
2. Am 16. Si ce daca sunt minor?
3. Ahm da. Mai bine zis care o sa ma aiba. Sau daca o sa ma aiba. Ele nu ma suporta pe mine dar nici eu pe ele. Oricum, sunt cam imature astea de varsta mea.

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Frate eu tot am sa raman indragostita de tine chiar daca ai 16 pana am sa cunosc alt baiat ca ala care m-a dezamagit nu mi-l mai trebuie daca vezi asta *iubire* nu mai existi pentru mine.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Well...
Ok. xD happy

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Te iubesc

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Termini odata cu teatrul asta? Nici nu stii cum ma cheama... Credeam ca esti mai matura.

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Ai dreptate happy dar tot am sentimente pentru tine.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi si imaginez cum razi in spatele ecranului.

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Nu rad chiar am sentimente eu o fata cu suflet de gheata care nu imbratiseaza pe nimeni.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata! Si eu m-am indragostit de tine! hai sa fim impreuna! cand facem nunta? maine? PERFEEECT! Cred ca suntem facuti unul pentru altul.

By the way. cati ani ai? -_-

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Nu face glume ma doare...

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Un-break my heart iti dedic melodia scuze Love me like you do am confundat happy nu e ironic

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

,, nu face glume (VIRGULA), ma doare"
Tot eu fac glume? straight face Ce sa zic de tine care cica ai 20-30 de ani sau cine stie cati ani, dar totusi mi-ai ignorat intrebarea aia cu varsta.
Te doare? Dar zi-mi si tu mie cum ar trebui sa reactionez cand o persoana care nici nu stie cum ma cheama si nu stie NIMIC despre mine,, ma iubeste"? straight face Si eu ce vrei sa fac acum? Sa-ti dau numarul meu in privat, sa ne intalnim, sa iesim la o intalnire, sa fim impreuna sau ce vrei?

Tu ce reactie ai avea? Totusi, nu am vorbit niciodata... straight face

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Vezi am crezut ca gasesc maturitate dar ciuciu, plec virgula o pun unde imi vine, stii filmul ala unde pune fata aia intrebarea vrei sa te casatoresti cu mine? Ce raspunzi puiule?

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

La mine gasesti maturitate si seriozitate intr-o cantitate exagerat de mare. Dar la tine? ce sa gasesc?
Si wtf nu prea am inteles ultima parte. Nu, nu stiu filmul. Si totusi mi s-ar parea ciudat ca fata sa puna intrebarea,, vrei sa te casatoresti cu mine". Nu sunt eu genul ala ca baiatul trebuie sa faca primul pas, e o prostie... dar cand vine vorba de nunta, chiar mi s-ar parea jalnic ca fata sa puna intrebarea asta.

No. ok,, ma iubesti " si acum ce vrei sa fac? happy Vad ca tot eviti sa-mi zici varsta ta happy

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Hei intrebarea a fost ironica imi place uneori sa fiu jalnica fiindca ma distrez cati imi dai? Sa nu ma faci prea minora...

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

La ce mi-ai scris, mi-e greu sa dau un raspuns happy. Fie ca vorbeai serios sau iti bateai joc de mine... ambele ma fac sa cred ca nu esti prea batrana. happy

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

19 pacat ca ai 16 laughing heei eram ironica dar tot am sentimente

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Omg, putem fi impreuna

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Creca ce va radeti voi intre voi in privat laughing

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Deci am un iubit yei

| WaterDrop a răspuns:

Iubirea este atat de sincera pe cat de dispusi sunt partenerii sa faca concesii.Te situezi din pacate intr-o era a superficialitatii, prostiei si a egoismului. Iubirea este ca loto 6/49 acum, nu exista castigatori.

| anonim_4396 explică (pentru WaterDrop):

sad

| WaterDrop a răspuns (pentru anonim_4396):

Awwwee, daca doreai raspunsul de basm, cu unicorni si printese care isi gasesc iubirea in ciuda greutatilor si pleaca amandoi spre asfiintit... a ramas impotmolit in viata de zi cu zi, gandiri preconcepute si manipulare.Ce iti doresti tu, nu vei gasi prea curand la o persoana care sa aiba look = gandire din pacate.Insa cu trecerea timpului, nu te ingrijora! :) vei privi dincolo de aparente si vei vedea cum fericirea nu mai este doar un concept, ci poate fi regasita in lucrurile mici si calitatile interioare. Dureaza ceva, dar exista speranta pentru toti.

| anonim_4396 explică (pentru WaterDrop):

Si daca gandesc mai presus de tine si intrebarea este pusa mai la misto?

| WaterDrop a răspuns (pentru anonim_4396):

Banalitati... alegerea ta a fost sa pierzi timp punand aceasta intrebare, a mea a fost sa iti raspund. Oricum ar fi, amandoi am pierdut timp, deci nu am cum sa consum vreun fel de sentiment in legatura cu acest lucru. Ar fi un regret insa si anume faptul ca tu existi acolo, facand asta, ceea ce indica lipsa unui sentiment mai bun care sa te tina ocupat, iar eu nu te pot ajuta, pentru ca aceasta intrebare nu reprezinta problema ta number one, sunt altele mai adanci pe care doar tu le poti sti momentan.

| anonim_4396 explică (pentru WaterDrop):

Ma citesti profund iar te inseli in unele privinte.Vezi sa nu ajungi undeva unde nu vrei.

| WaterDrop a răspuns (pentru anonim_4396):

Citesc cum citesti doar ceea ce vrei si intelegi doar ceea ce doresti.Nu am unde sa ajung, din moment ce nu am nici o destinatie stabilita. Drumul meu s-a incheiat aici, ne vedem la urmatoarea intrebare serioasa, daca va exista happy

| anonim_4396 explică (pentru WaterDrop):

Gluma ii gluma raspunsul serios in raspuns serios intrebarea a fost pusa numai asa sa vad cum reactionati si daca ajunge la 200 de comentarii.O Noapte frumoasa! happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si baieti urati viseaza tot la fete frumoase si fetele urate viseaza la baieti frumosi, cei frumos tuturor place

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da asa e ne place frumosul dar tot omul e frumos acum depinde cum il vezi prin ochii tai, ceea ce vezi tu frumos poate altul vede urat si ma iau dupa vorba aia fiecare om e fain daca se pune in valoare poate ti se pare un raspuns mediocru dar asta ii adevarul. Unii zic ca *uratii* cum zici tu se simt naspa in pielea lor nu e adevarat se simt chiar bine fiindca daca traiesc langa oameni de valoare nu au de ce sa se simta complexati.Repet creatia lui Dumnezeu nu este urata nu putem sa ne batem joc mai ales ca sunt creati dupa chipul lui.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru KoroSensei):

Intrebarea si cateva raspunsuri au fost la misto stiam ca asa o sa reactionati, m-am legat de voi si e normal. Repet nu iubesc pe nimeni, nu am 10 le linie cum m-am "laudat"si daca aveam nu notele definesc inteligenta, sunt o fata simpla si dau raspunsuri aiurea ca sa ma distrez nu am nimic cu niciunul chiar daca o parut ca m-am certat cu 2 realitatea a fost ca radeam in spatele ecranului ca proasta fiindca unii chiar se implicau atat intr-o intrebare mediocra care ar pune-o o fata de 16 ani.Am vazut ca cineva m-a facut superficiala nu e ok sa judeci omul pana nu il cunosti, eu urasc superficialitatea, am urat-o mereu.Doi,sunt destul de matura incat sa-mi dau seama ca nu toti baietii sunt la fel si exista unii cu o educatie foarte buna si cu caracter de milioane care respecta fetele.O seara buna va doresc!
Ne revedem cu urm intrebare
Daca ajunge la.300 de comentarii dau o mega petrecere laughing
Noapte buna persoane faine! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce dulce e mirosul de frustrare la... 18:46. Te invioreaza pentru restul zilei.

| CleanHeart a răspuns (pentru anonim_4396):

Pa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt fustrata cred ca la tine e problema de vezi asta in altii happy.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum sa nu, arunca mata la altul acum.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Inteligentule in termeni esti in depresie cand te tratezi sa-mi spui happy. Mă-ta ta suferă ca are un copil dar merita ceva mai bunwinking Cand o sa ai 10 pe linie anunta-ma sa ne intrecem.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cand treci tu bac/ul cu cat l/am terminat eu, anunta/ma sa ne intrecem. Si nu la rahaturi, la mate/info. Restul sunt pentru prosti. " Mă-ta ", asa sa vorbesti cu mama ta copil facut pentru alocatie. generatie de ratati ce sunteti. Picati bac/ul pe capete dar sunte/ti mari zmardoi pe internet rolling on the floor doamne ce ador site/ul asta

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca ai trait in anii 80 sau 90 sau mai stiu eu asta nu inseamna ca esti zeus.Cu cat ai luat bacul? Sa stiu... O sa am si eu bacul la anul o sa iti spun nota in privat cu siguranta.Sa vedem care ii mai mica laughing miss inteligent

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si crezi ca ti/as spune? Ti/ai facut deja o parere despre mine, orice as zice nu ai crede ori nu ar fi destul, sa iti zic ar fi ca o flegma in lac, adica degeaba. La iq/ul tau de maimuta frustrata nu trebuie sa fiu Eistein sa prezic ce gandesti. Si ca sa vezi ca sunt un adevarat domn iti si zic de ce esti o frustrata. Ce ai scris tu mai sus o scrie doar o vaca " care o evita toti baietii si e suparata ca nu are "gagic" sau una care e foarte frumoasa dar pretentii de mare printesa, desigur ca si ea tot din frustrare ar scrie asa ceva.
PS. "Baietii astia nu sunt seriosi deloc cica o relatie ii bazata pe respect dar cand le apare o fată in față imediat o curteaza" Ca tot te dai mare inteligenta cu 10 pe linie ( desigur ca asta e o prostie, daca ai 10 pe linie nu inseamna ca esti inteligent mereu ci doar tocilar. Inveti azi, maine nu mai stii nici cum te cheama de aia pica mai toti bac/ul, acolo e testul bun al memoriei ) ce ar trebui sa faca un baiat cand vede o fata? Sa taca din gura sa sufere dupa ea cum fac toti ratatii astia nascuti dupa 2000? Sau sa se duca cu capul sus si incredere in sine sa vorbeasca cu ea? Sa obtina ceea ce vrea? Poate tie iti plac fatalaii aia care asteapta fetele sa le bage in seama, naiba mai stie in ziua de azi.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunteți*.

| anonim_4396 explică (pentru Necunoscut112):

Sunt certat cu limba Romana de 9 ani, nimic nou sub soare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma rog nu ma cobor la un nivel mediocru.

| anonim_4396 explică (pentru Necunoscut112):

laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si totusi ai pus intrebarea de mai sus. Nu este nimic mai mediocru de atat, crede/ma. Daca erai cu adevarat inteligenta ti/ai fi dat seama.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing inteligentule poate mi-am dat seama dar experienta m-a infrant. Stiu ca intelegi cei ca tine inteleg.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Prietene nu am poza daca sub spatele profilului se afla un copil de 13 ani care habar nu are pe ce lume traiestee si tu iti bati capul ca un prost inganfat mic care esti vezi nu esti chiar inteligent pe cat te credeai. Madrule, orgoliosule, Ranitule hai corecteaza. happy Sau mai rau o femeie de 80 de ani laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Habar nu ai tu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi-ai adus aminte de o manea desi nu sunt fanaa ascult opere happy glumeam ce ascult pana la urma IQ mare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista baieti sinceri, crede-ma. Exista si iubire.Trebuie doar s-o descoperi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa este un baiat inteligent. Respect!

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo, fa si tu diferenta intre RAR si INEXISTENTwinking.
De exemplu. se presupunem ca exista orasul Constanta. Nu-l vezi tu, dar el totusi se afla acolo. Daca nu-l vezi asta inseamna ca nu exista? Trebuie doar sa te duci la el.

Asa este si cu baietii sinceri care iubesc cu adevarat. Daca nu ii vezi tu, asta nu inseamna ca nu exista. big grin Trebuie doar sa cauti.winking

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Foarte adevarat am inteles asta doar ca nu am avut parte de asta in realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici chiar te judeci prea rauwinking se vede ca raspunsul e ironic nu sunt proasta happy nu toti sunteti asa, am uitat sa spun... nu ii bag pe toti in aceeasi oala.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar in intrebare i-ai bagat pe toti happy. Ai zis in asa fel incat toti baietii sunt mincinosi. happy Deci pe scurt. m-ai bagat si pe minewinking Chiar nu te-ai intrebat de ce a fost acel,, multumesc" la sfarsit? Mie chiar nu imi place sa aud vorba,, toti baietii sunt la fel". Am o parere proasta despre fetele care zic asta... straight face

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru fal0crat):

Pot sa zic si eu acelasi lucru.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa nu pisi, cum sa nu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pis si tu pisi. Sau esti robot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce vrei acum, sa plang pentru tine? odododod mititelu. Cine te pune sa intri pe internet?
La varsta ta jucam Counter/strike la sala (cine naiba avea bani de pc pe atunci ) si mai toti imi ziceau sa ma spanzur ca eram but la joc dar nu ma boceam ca o fetita cum faci tu acum. Totusi ador cand copii ma fac pe mine copil, vorba aia " it never gets old ". Mandru? Da. Orgolios? Habar nu ai! ( si am destule motive sa fiu asa ).
pS. cand ai 17 ani (cica dai bac/ul la anul ) cand ai 13. Te scufunzi rau de tot, nici tu nu mai stii ce sa bagi din burta. Fa bine si taci, taci.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Unde ii inteligenta ta era o gluma vezi? Nu esti destul de inteligent sau te prefaci ca sa iesi invingatorul vezi doamne cum tu faci omul, sunt multi copii care au note bune dar daca ii intrebi ceva despre viata habar nu au. Tu nu esti copil dar nu ai inteligenta unora care au trecut prin unele experiente ca sa o aiba.Raspunzi robotic

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mda, mi/ai aratat a "n" oara ca imi pierd timpul cu o maimuta. FUgi si asculta pe biberon si lasa/ma. Nu ma mai baga in seama ca esti praf. O seara buna pitico. Eu nu imi mai bat capul.
PS."Tu nu esti copil dar nu ai inteligenta unora care au trecut prin unele exepreiente ca sa o aiba." Daca treceai tu prin ce am trecut eu, erai cu funia legata de gat de mult, sau venele taiate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma mir. Ma asteptam sa fii fan justin biberon. Eh daca nu zici la misto, intra la intrebarea asta si vezi ultimul raspuns de pe pagina ( al meu ), intra acolo si vezi ce iti place. In general cine asculta opera asculta si muzica clasica. https://www.tpu.ro/......-ale-mele/

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

happy nu m-am uitat acum sunt ocupata.Cant investesc timp in ceva ce ma ajuta pe viitor nu in oameni ca tine

| Adiadictie a răspuns:

Da. si fetele pot face asta.

| Teodor_Costin_1994 a răspuns:

Ok deci se vede ca multa lume de aici e dusa cu pluta SAU toti sunteti obositi. Mintea omului nu functioneaza prea bine noaptea. nu vreau sa va spun ce sa faceti doar va sfatuiesc sa va culcati (sun ca o mama). in fineeeeeee... Ce ar fi sa ne calmam cu totii? se vede ca sunt multe dispute in aceasta seara. sau ma rog. seara de ieri. Un prieten mi-a dat link ul asta ca cica o inceput sa rada mult. dar singurul lucru amuzant a fost acel "analfabetist" laughing). in rest e destul de trist... nu vreau sa va supar sau ceva de genu doar ziceam. cat despre intrebare, nemessys sau cum il chema a raspuns cu aceeasi idee ca si mine. nb oricum happy

| anonim_4396 explică (pentru Teodor_Costin_1994):

Dormi linistit ai iesit bine

| anonim_4396 explică (pentru Teodor_Costin_1994):

Intrebarea e pusa cu un scop vreau sa vad daca ajunge la 200 de comentarii in rest am raspuns doar la misto in afara de 2 persoane.