| biscuitee_8551 a întrebat:

Baietii au intotdeauna orgasm in timpul actului sexual?

13 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Da intotdeauna au orgasm.

| anka89 a răspuns:

Deci daca se termina adica dau afara sperma:d da intotdeauna

| Ecea a răspuns:

Psihic au orgasm.

| Ecea a răspuns:

Ok,vad ca sunteti toti paraleli pe aici.
O sa va raspund eu.

In primul rand "orgasmul" la barbati este atunci cand ejaculeaza.
Termenul de orgasm nu stiu exact cat de corect este folosit in cazul barbatilor.

Ejacularea poate avea loc sau nu, in functie de actul sexual.

Initial asta este scopul actului sexual:ejacularea.
Daca nu ejaculezi actul ala sexual poate fi numit nimic pentru un barbat.

| XK a răspuns:

De cele mai multe ori...doar daca nu trebuie sa ne oprim, pana la urma, noi stabilim durata smug

| Bellatris a răspuns:

Nu, depinde.

| Merry24 a răspuns:

Da

| Silvya18 a răspuns:

Da,mereu happy

| vicky09gui a răspuns:

Depinde daca intervine ceva si trebuie sa se opreasca...

| mirabella88 a răspuns:

Niciodata

| BoMbeRmEn a răspuns:

Nu neaparat intotdeauna [-x

| Bebelusa_9290 a răspuns:

DA intodeauna au.

| dana_8665 a răspuns:

Nu,depinde si la ei la fel ca la fete.E adevarat ca ajung mai usor la orgasm, dar asta nu inseamna ca il au intotdeauna