| tweety_8071 a întrebat:

Baietii ce preferati:bruneta cu ochii albastrii sau bruneta cu ochii negrii?happy

15 răspunsuri:
| User a răspuns:

O blonda buna si rece. Stella e perfecta. whistling

| XK a răspuns:

Momentat bruneta suvitata cu ochii albastrii love struck

| anaid a răspuns:

Dar blondele ce au?puppy dog eyes
Aici depinde de fiecare baiat in parte...am fost si blonda si bruneta si unii baieti imi spuneau ca imi sta mai bine blonda altii bruneta deci asta e o chestei de gust...tongue

| ionika17 a răspuns:

Nu stiu daca conteaza ochi daca sunt negri sau albastri. Poate cele cu ochi albastri sunt putin mai frumoase, dar oricum nici cele cu ochi negri nu sunt uratehappy. Fiecare are ceva fumos al lui:X

| noooname a răspuns:

Ambele sunt frumoase-frumoase.

99% mi-ar placea bruneta cu ochi negri
100% ...bruneta cu ochii albastrii

Tu cum esti?

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Brunetă cu ochii negri!; x

| Raiden a răspuns:

Nici una, nici alta. Blonda cu ochii verzi. :X

| tweety_8071 explică:

@shatenu eu sunt bruneta cu ochi albastrii, dar cineva mi-a spus ca brunetele sunt frumoase cu ochii negrii si am vrut sa-mi iau lentile negre de aceea v-am cerut parereabig grin

| Bernoullie a răspuns:

Nu stiu sad Plz funda nam decat 8 si m-am chinuit cu 80 de raspunsuri si na vrut nimenea aproape sa imi dea funditza crying(( Te rog eu mult fa o fapta buna,mai ales ca vine acum Craciunul !

| anonimul_7689 a răspuns:

O bruneta cu ochi albastri.happy

| JimmyThePunk a răspuns:

Poate's eu prost dar nu exista ochi negri

| FlorYn_6833 a răspuns:

Blonda cu ochii verzi ca prietena mea :X big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta cu ochi albastri clarwinking:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ochii albastrii

| deyterminatoru a răspuns:

Bruneta cu ochii albastri cu un porshe si sa fie miliardara drooling