| alexsil05 a întrebat:

Baietii pot mima orgasmele/placerile fetelor?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

De ce ar face un barbat asa ceva? daca nu te atrage aia nu faci sex cu ea

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca esti istet da

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca pot mima!

| mihai69 a răspuns:

Băieții pot mima orice, mai puțin ejacularea. Și cum de obicei nu există la noi orgasm fără ejaculare... ce rost are să ne prefacem și să vadă și un orb că de fapt totul e numai teatru?!?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru mihai69):

Sa te vad dupa "al 3-lea numar inodat" ce iaurt mai pui in castron.winking laughing)))

| mihai69 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Când aveam vârsta la care mergeau mai mult de două numere pe zi, am „extras" câteva picături chiar și la al șaptelea orgasm. E drept - cam apă chioară, dar au fost! rolling on the floor
@Mark2012012 » am spus „de obicei", nu că nu se poate absolut deloc. Bravo ție că poți!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru mihai69):

Sigur erai porno star la acea varsta.winking laughing)))))

| GoldenZenith a răspuns:

S-ar observa repede daca ar mima laughing
Nu vad de ce ar face-o, oricum.

| Mark2012012 a răspuns:

Eu sunt barbat si pot avea orgasm si fara ejaculare. Concluzie- si barbatii pot avea orgasm fara ejaculare

| DragonSilver a răspuns:

Suna funny ce spui.
De ce ai face asta?
Care ar fi scopul?
Orice ai incerca ar fi ineficient.

| vizuk a răspuns:

Poti sa arunci cu iaurt cald pe spatele ei

| SG1995 a răspuns (pentru vizuk):

Pentru rqspunsul asta ai merita funda, prea funny replica.

| vizuk a răspuns (pentru SG1995):

Sa traiesti