| Pufuleticusare a întrebat:

Băieţii preferă o relaţie de lungă sau se scurtă durata? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| crazy14 a răspuns:

Daca sunt fustangii bineinteles ca prefera o relatie scurta ca sa poata fii cu cat mai multe, iar daca sunt ''normali'' vor o relatie mai lunga!

8 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

Daca gasesti femeia potrivita si daca cu adevarat iti place VREI si CERI o relatie de lunga durata!

| RAY a răspuns:

Problema e ca baietii se maturizeaza mai greu ca fetele, fetele de la 20 de ani vor o relatie, baietii care sunt si inebuniti de hormonii care si instinctul sexul orice partenera care i se va aparea atractiva va vrea sa faca sex cu ea, de la 23, 24 de ani se maturizeaza si ei gandesc ca fata de 20 de ani si vor o relatie serioasa, in concluzie diferenta de varsta, instinctul sexul, face diferenta intre femeii si barbatii http://www.ziare.com/......oi-1077473

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand sunt sub 23 de ani prefera fetele de o noapte, chiar in cadrul unei,, relatii'', ei vad doar sex.
Apoi se maturizeaza si vor o familie, dragoste.

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Baietii doresc mai multe relatii. Scurte si multe.

| Polini70 a răspuns:

Depinde de baieti...io prefer relati lungi/serioase. (alti prefera doar de 2 3 zile).

| SenZatioNxD a răspuns:

Depinde de baiatwinking eu de exemplu prefer relatile lungi si frumoase nu scurte; altor baieti cele scurte; acu zic : ( depinde de baiat) bftwinking tongue

| DarkCat12 a răspuns:

Cele de lunga durata... dupa cum spune si Decebal.da depinde de la pers la persoana

| XennoX a răspuns:

Pai depinde de baiat...si depinde si cu ce intentie intra intr-o relatie... poate vrea o relatie de durata sa poate vrea sa faca doar sex cu tine.