| marionettetolife a întrebat:

Baietilor le plac fetele fitoase? Funda

Răspuns Câştigător
| pantofipantofi a răspuns:

Ei nu le plac? dupa alea le curg balele la toti din pacate

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La smecheri le plac smecherele/fitoasele. Dar cei cuminti vor o fata linistita.

| Alexander21 a răspuns:

Da,asa de mult incat le-as impusca.Si atat le-as bate pana ar aduna toti cartofii de pe camp cu tocurile lor fitioase in picioare. Pitipoance mancatoare de bani, imputite si nespalate. Pun o tona de parfum si 2, 5 kg de fard pe fata. Apoi multe din ele nu au auzit de apa.Asta e parerea mea, sunt niste panarame, fara creierhappy

| anonimul a răspuns:

In niciun caz...nai auzit de melodia aia in care zice "e sofisticata ma"? asta e exact ce baietii vor sa evite

| IMC90 a răspuns:

NU. Nu sunt dispus sa achit fite.

| roxycool a răspuns:

Da imi place sa fiu fitoasa

| CostyMe a răspuns:

Fetele fitoasse sunt cele mai proaste... scuze expresia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu le suport...dar nu arat asta direct.