| Ymela a întrebat:

Băieților,v-ar surâde ideea si ati accepta daca o fata drăguța v-ar propune sa aveti relații cu beneficii,dar fără sex? ceva gen întâlniri amoroase,atingeri intime, săruturi etc dar fără o relatie?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, sex si atingeri imi convine dar aia care nu vrea sex e penticostala care se futé dupa nunta

| Ymela explică (pentru mgtow):

Tie ti-ar conveni normal..ai parte de sex fără sa ai o relatie! dar ea poate nu vrea totdeauna sa faca sex chiar daca am spus cu beneficii, doar cu mângâieri si altele ce tin de asta(adica sa ti spun pe direct fără penetrare vaginală)

| mgtow a răspuns (pentru Ymela):

Da... e greu asa tinand cont ca am 26 de ani ea daca are 17 e normal sa nu vrea pana la 20 dar dupa aia calare si mai departe

Răspuns utilizator avertizat
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu mai vreau asa ceva, am patit-o si am ajuns sa tin enorm la ea.
Toate chestiile de care vorbesti tu acolo implica sentimente, nu se poate fara. Sex se poate fara

| RAY a răspuns:

Eu unu o sa incep sa o iubesc si apoi o sa sufar, nu merge o relatie fara sex, conteaza totul si sex si iubire si intelegere etc

| corbulalbrosu a răspuns:

Insusi cuvantul ''beneficiu'' reprezinta pur si simplu notiunea de SEX. In consecinta reiese cat se poate de clar ca orice ''relatie cu beneficii'' se traduce ca fiind de fapt o relatie bazata STRICT pe sex si nimic altceva. big grin happy

| Hammurabi a răspuns:

Fară sex nu prea se poate numi relație, mai degrabă prietenie adolescentină. Și merge până pe la 15-16 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| LilPeep a răspuns:

Relatie? cu ce se mananca?

| Baiat925 a răspuns:

Mine unul mia place numa sa nu incep sa tin prea mult la acea fata