| elasexygagica a întrebat:

Baietziiiilove struck ce va place cel mai mult sa mangaiati la iubita voastra? fundul sau sanii?love struck

Răspuns Câştigător
| Parmalat a răspuns:

Sanii :X Si imi place sa-mi folosesc limba big grin

16 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Ambele... da de fapt, tot ce face parte din ea... din vf capului pana in varful picioarelor.Doar sa fie langa mine, sa o simt aproapetongue

| clauss a răspuns:

Amandoua

Răspuns utilizator avertizat
| valy1233 a răspuns:

Ambelebatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Ion a răspuns:

Mie imi place sa ma mangai pe mine big grin. lasa-ti ca stiu ca tuturor va place sa va mangaiati.

Răspuns utilizator avertizat
| LucianGabriel a răspuns:

Nu am iubita sa ca ma abtin de la comentarii.

| Doodă a răspuns:

Ambele + cracii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatele (asta in timpul liber). de fund le tin cand fac sex
da tie ce iti place sa mangai la baieti? burta sau penisul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

winking amndaua de pe fund o mangai cad o saruttongue
iar cand stam in pat ambelelaughing

| Dop_4750 a răspuns:

Tu esti in poza de la avatar?

| aloneinthedark a răspuns:

Hmmwinking As incepe dupa ceafa, prin par sa ti-l ciufulesc un pic, dar bland si pe urma as continua pe coloana pentru cateva momente, incat sa iti dea fiori, pe urma incercuiesc trunchiul si ajung la abdomen, pe care il sarut incet si continui tandru atingerile pana la sani si gat dupa care te sufoc cu un sarut lung happy

Bine nu ma refer la tine, dar asta mi-a trecut mie prin minte big grin, nu am pe nimeni acum happy

| dany_5649 a răspuns:

Daca vrei iti arat...

| cerbu a răspuns:

Draga ela imi place sa mingaii sinii fundul si vaginul

| Alee_7002 a răspuns:

La fel ca cerbu =).