| ALADIN48 a întrebat:

Bărbat ok, cu anumite calități... etc etc aș dori să știu de la o femeie nematerialista, dacă sexul ține o prietenie de lungă durată. Mulțumesc.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu. Sexul nu tine o prietenie lunga, dar sentimentele sincere si puternice, tin.

| sofisis a răspuns:

Ce treaba are sexul cu prietenia?

| RAY a răspuns (pentru sofisis):

Omul vrea sex gratis si de lunga durata si desigur sa fie o fata de nota 10 ca frumusete

| sofisis a răspuns (pentru RAY):

Pai si asta ce legatura are cu o prietenie? Tot sunt in ceata.

| RAY a răspuns (pentru sofisis):

Nu are, e vrajeala, obsedati sexuali care vor sex pe gratis

| Crackman a răspuns:

Pentru o relatie este importanta si actiunea intima. Da, pe langa asta trebuie sa ii dovedesti ca o vrei cu adevarat daca nu este materialista happy

| Pandicornita a răspuns:

Nu!
Funda?