| anonim_4396 a întrebat:

Barbati ati gasit o fata sincera,serioasa, de incredere?

Răspuns Câştigător
| Swetlly122 a răspuns:

Da.

42 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am gasit dar era asa complicata ca cutia pandorei, pana la urma am lasat-o impace pentru ca mi se facea rau sa tot primesc un refuz din partea ei. O simpla minciuna ma facea sa ajung langa ea dar cum nu stiam ce se va intampla am fost serios si am pierdut sansele cu respectiva. Pana la urma ajungem in vorba aia omul bun in viata pierde

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Sincer tu vreai ceva mai mult decat sex?

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Da

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Daca ai fost sincer cu ea si ti-a batut joc de tine e trist

| LPCTSTR a răspuns:

Nup

| FreddieM a răspuns:

Sigur ca da, ce oferi aia primesti.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Hm thinking stai ce caut eu aici?

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Diana tu esti o exeptie

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Adică?

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Adica tu mi ai dovedit deja

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Vrei o bere? laughing

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ingrasa,nu

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Fie crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pentru ca sunt prea cretin

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca da, Hecate e o fata sincera, serioasa cam dura cateodata

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da? O zici de parca mi-am gasit nevasta laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu, voi glumiti, va placeti, de ce gandesti negativ, totul e posibil, gandeste pozitiv

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Eu’s neutru.
Fii rational man, ne cunoastem pe internet. Sa incepi sa iei in considerare asa ceva trebuie sa "locuiesti" minim 3-6 luni cu persoana aceea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vorbesc de căsătorie și de cunoscut real, prima oara real apoi ce urmează nu se stie, nu vorbesc de relati virtuale, tu stii mai bine, era doar o idee, eu unu daca as stii ca ma potrivesc cu o fata as merge la ea si daca ar fi in constanta de exemplu

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Cine a zis ca glumesc?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta stiti doar voi eu doar am presupus nu stiu

| alexalx1234 a răspuns (pentru RAY):

În Constanța găsești doar depravate...

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Nu vorbi prosti cunosc doua fete minunate de acolo, sunt convins ca nu sunt singurele

| chuckmanson a răspuns:

Da

| RAY a răspuns (pentru chuckmanson):

Chiar e de incredere?

| RAY a răspuns (pentru Swetlly122):

De cat timp sunteti impreuna?

| chuckmanson a răspuns (pentru RAY):

4 luni

| RAY a răspuns (pentru chuckmanson):

Crezi ca o sa fie o viata cu tine?

| Swetlly122 a răspuns (pentru RAY):

Da.

| llleo a răspuns:

Cu toții ne-am dori una. Ești de-acord, Ray?

| RAY a răspuns (pentru llleo):

Nu toti, uni vor doar sex, uni nu stiu ce vor, uni glumesc in iubire si fac fetele sa sufere

| llleo a răspuns (pentru RAY):

Greșeala mea că am generalizat. Unii dintre noi, cel puțin, ne dorim o fată îngăduitoare. O fată pe umilul nostru gust. Ești de-acord, Ray, acum?

| RAY a răspuns (pentru llleo):

Eu am ajuns la o varsta, as vrea o femeie matura, sincera, serioasa, vorbim de implinirea emotionala care este importanta in evolutia noastra

| Blueberry8 a răspuns (pentru RAY):

Ai rabdare! Toate se intampla cu un scop si sunt convinsa ca e cineva special si pentru tine. happy.

| RAY a răspuns (pentru Blueberry8):

Nu te oferi tu?

| Blueberry8 a răspuns (pentru RAY):

laughing eu sunt maritata!

| RAY a răspuns (pentru Blueberry8):

Nu e nimic, te accept si asa, ce nu face omul din iubire

| RAY a răspuns (pentru Blueberry8):

Nu ai simtul umorului

| RAY a răspuns (pentru Blueberry8):

In primul rand nu am scris ca caut ceva, TPU nu este matrimoniale doar am intrebat barbati astia daca au gasit ceva serios, de incredere atat, eu in prezent nu caut nimic am alte chesti importante de rezolvat

| Blueberry8 a răspuns:

Asta inseamna ca nici macar nu cauti ceea ce ai scris la postare happy.

| Blueberry8 a răspuns:

Ba am laughing. Stai ca nu imi apar raspunsurile tale dupa ce dau click...

| Swetlly122 a răspuns:

Caută și vei găsi, de exemplu eu sunt un exemplu

| AnaBelaAnaBela a răspuns:

Tu ai gasit?