| anonim_4396 a întrebat:

Barbati care au intre 1, 50 si 1, 70 o intrebare am, aveți succes la fete? fetelor ati avut parteneri de inaltime mai mica ca voi sau de inaltimea voastra?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

E o intrebare cam fara sens. Uita-te pe strada, in proportie de 99% barbatul e macar cu cativa cm mai inalt. Asta inseamna un singur lucru, si anume ca unul de 1.65m, sa spunem, are sanse cat de cat decente la o tipa pana in 1.60-1-63 si minime la celelalte.
Ca barbat, daca treci de 1.95m inaltime, iarasi ai dificultati in a-ti gasi o femeie careia sa-i placa asta, dar oricum mai mici decat astia pitici.

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Eu doar eram curios atat

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Sper ca o sa gasesc o fata

41 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Pe mine nu mă deranjează dacă un bărbat n-ar fi înalt, că nici eu nu sunt. Ăsta este printre ultimele criterii după care mă iau când cunosc un bărbat sau o femeie.
Și eu sunt destul de mică de înălțime (vreo 1, 55) dar crezi că toată lumea pe care am cunoscut-o s-a luat după asta? Relație n-am avut, dar ăsta ar fi ultimul criteriu după care m-aș lua.

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

O sa mai cresti Diana

| Justme1997 a răspuns:

Nu am avut dar mi-a placut de un tip care avea undeva sub 1, 60.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ţi-am mai spus, aş prefera să fie mai înalt decât mine, deci >=1, 65 să zicem (chiar dacă am 1, 60, nu aş vrea să fie chiar insesizabilă diferenţa de înălţime dintre noi).E unul dintre fixurile mele când vine vorba de fizic.
Tu ce înălţime ai? Văd că insişti pe subiectul ăsta.

| Vikaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa si eu, mi-ar place si mie sa fie mai inalt decat mine, eu avand 1, 70, iar prietenul meu are 1, 90.Probabil Ray e mic de inaltime si de aia intreaba (((((=

| anonim_4396 explică (pentru Vikaa):

Păi atunci...tu ai deja ce îţi doreşti. happy
Vedem ce o să răspundă Ray (dacă răspunde). laughing

| Plato a răspuns (pentru Vikaa):

Si care ar fi motivul pentru atatea paranteze de ras? Ce e chiar asa hilar? Vreau sa rad si eu, nu de alta. Chiar daca are si el atat, unde e problema sau gluma?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa raspund

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Te întrebasem ce înălţime ai? La o altă întrebare, care era tot despre fizic, m-ai întrebat parcă dacă înălţimea contează la un băiat şi m-am gândit că ai complexe legate de înălţime.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta nu este treaba voastra dragi useri TPU

| RAY a răspuns (pentru Plato):

A batut-osoarele in cap

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ok.Nu insist, deşi nu înţeleg ce-i aşa mare lucru să spui ce înălţime ai pe un site unde poate că nu te ştie nimeni în viaţa reală.Şi dacă ai, să zicem, sub 1, 60, sub 1, 50 nu te lăsa descurajat.E adevărat că sunt multe fete care preferă,ca şi mine, băieţii mai înalţi decât ele, dar sunt şi care vor, dimpotrivă, ca ele să fie mai înalte.Fiecare avem gusturi diferite care nu se discută.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e treaba ta user sa afli despre viata mea privata, treaba ta era sa raspunzi la intrebare atat

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Bine,Ray.Cum am zis şi mai sus, nu insist.
Dacă zici că treaba mea era doar să răspund la întrebare atunci uite că am făcut asta.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca apoi sa razi sau alti nu mersy http://www.youtube.com/watch?v=lmqjpXPZy6Y

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Stai liniştit că nu aş fi râs.Şi oricum, de ce ţi-ar păsa de părerea unor anonimi?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai sunt un anonim pe acest pe site

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Păi cum? Că dacă te-ai mai fi întâlnit cu cineva de pe aici în realitate, faţă în faţă, nu ar mai avea sens să eziţi să spui ce înălţime ai că doar te-au văzut şi ei cu ochii lor.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper ca nu se va intampla vreodata asa ceva

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Dar atunci de ce spui tu că nu mai eşti un anonim pe acest site?
Atâta timp cât nu te ştie nimeni de aici în realitate... eşti un anonim.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ma implic prea mult si de asta

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate in ceea ce afirmi nu spun ca nu

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

În fine, Ray. Oricum, e alegerea ta dacă nu vrei să spui, nu te poate obliga nimeni.Totuşi,nu înţeleg de unde e frica asta de a fi judecat de nişte anonimi.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ma implic prea mult pe TPU, parca ar fi real life

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Parcă ar fi, dar nu este.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu este

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Păi şi atunci? laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Stau prea mult pe TPU cred si o iau prea in serios

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Dacă o iei prea în serios, e treaba ta, dar nu e bine.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e fata, te ai mai gandit la oferta?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Care ofertă?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De acum 3 luni

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Dacă e de acum 3 luni, nu mai ştiu.Reîmprospătează-mi memoria.winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii tu nu cred ca ai uitat ca mai refuzat crying

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Aaa.....de oferta aia zici. big grin
Păi ce pot să zic, viaţa merge înainte.winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect,asta e

| lilith16 a răspuns:

Um, primul meu "iubit" avea 1.85 si al doilea avea 1.75 deci erau mai înalţi ca mine

| mirceakitsune a răspuns:

Da avem succes la fete

| Zeulastec a răspuns:

Eu sunt un barabat de inaltime 1.53 chestia cu femeile pentru mine e ca nu sunt multe fete care ar fi dispuse sa stea impreuna cu mine dar stiu ca cele care stau cu mine impreuna ma iubesc cu adevarat nu doar pentru bani