| Alexandra18000000 a întrebat:

Bărbați, la ce va referiți când spuneti ca o femeie e buna la pat?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand ca nu e timida, nu sta ca scandura, are initiativa si isi exprima dorintele.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu sforăie.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ca știe sa facă sex în pat și ca e sexy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca nu a rupt arcurile ca nu i au cazut picioarele patului evident.

| RoCkKiD a răspuns:

Spala asternuturile, schimba fetele de la perne si cearsaf ul, are grija sa faca patul dimineata. Chestii din astea.

| MarianWLF a răspuns:

Nu imi place sa folosesc expresia asta, dar in mare, inseamna ca a fost o noapte de neuitat, unde ambi s-au simtit super fain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie ȘTIE să facă sex așa pe ani

- 16 de ani - 25 de ani absolut NIMIC nu știe în pat

- 25 de ani - 30 de ani parcă știe puțin mai bine

- 30 de ani - 40 de ani PERFECTĂ în pat

- 40 de ani - 50 de ani sex la nivel de ULTRA PERFECT cu un bărbat

Eu RECOMAND bărbaților să NU facă sex cu femei care au până în 30 de ani.

| just4ubr2015 a răspuns:

Isi face barbatul fericit din toate punctele de vedere

| cristianvalentin337 a răspuns:

Cand ti-a placut ce ai facut cu ea. oare de ce?

| samibnroxana a răspuns:

E nebuna face sex an ureche, are sistem locomotor